Робота гуртожитку

Навчальний заклад має облаштований гуртожиток на 120 місць, який має сучасні санітарно-побутові умови для проживання учнів: в наявності 2 кімнати для приготування їжі (кухні), 4 стаціонарні плити для приготування їжі, 4  шафи (кімнати) для сушки білизни, 1 душова кімната, 2 бойлери для підігріву води, 2 кімнати для відпочинку та самопідготовки, 1 спортивну кімнату, 2 телевізори, 2 холодильники. Для комфортного проживання учнів в поточному році в гуртожиток було придбано холодильник, телевізор, вентилятор, коврики, постільну білизну, штори, нагрівач води, лічильник води.

В гуртожитку ліцею проживало 75 учнів. За ініціативи адміністрації ліцею, батьківської ради, майстрів виробничого навчання, класних керівників та вихователя гуртожитку проводились різноманітні виховні заходи: кругли столи, ділові ігри, конкурси, усні журнали та бесіди.