Методична комісія класних керівників ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» працює над вирішенням першочергових завдань виховання учнів у су­часних умовах. Перед ними постає завдання: виховувати громадянина-патріота, формувати громадську активність   підлітків, які люблять свій на­род, Україну, готові самовідда­но захищати і розбудовувати її як суверенну, незалежну, де­мократичну, правову і соціальну державу, виробити імунітет до негативного впливу соціально­го середовища.              Педагогічне керівництво виховної роботи     спрямоване на розвиток у  учнів свідомості, яка відповідає загальнолюдській моралі, формування та розвиток стійких моральних звичок, виховання волі та позитивних якостей характеру.

До складу МК класних керівників входять:

1. Данілова Л.А. – класний керівник гр..№7, голова методичної комісії
  22. Самчук Н.В. – майстер виробничого навчання групи №12
  23. Немчур О.М. – вихователь гуртожитку
  24. Міщенко Т.М. – бібліотекар ліцею

10 січня 2018 р. в ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» відбулось чергове засідання методичної комісії класних керівників, на якому було підведено підсумки роботи комісії за І семестр 2017-2018 н.р., заслухано доповідь на тему: «Формування ініціативної, соціально активної особистості» та проведено засідання круглого столу на тему: «Сучасні виховні технології».

Члени комісії визнали, що при використанні інтерактивних методів у виховному процесі учні вчаться шукати зв’язок між знаннями, доводять власні ідеї та думки, розвивають критичне мислення, зв’язне мовлення, навчаються співробітництва.

Педагоги ліцею вказали на те, що сучасна школа апробує різні педагогічні виховні технології, але найпродуктивнішими серед них є: інформаційно-масові (конференції, інформаційні вітальні, інтелектуальні ігри, флеш-моби, тощо); діяльнісно-практичні (екскурсії, ярмарки, огляди-конкурси, тощо); інтерактивні (КВК, фестивалі); діалогічні (диспути, дискусії); індивідуальні (творчі завдання, доручення); наочні (презентації, виставки, стінгазети, тематичні стенди, тощо).

Важливим напрямком роботи методичної комісії класних керівників є тісна співпраця із соціальною службою у справах сім’ї та молоді. У січні 2018 р. працівники служби  виступили перед  членами МК із лекцією «Педагогічна взаємодія вчителя і учня».