Державний навчальний заклад "Пологівський професійний ліцей"

Природничо-математичні дисципліни

До складу комісії входять:

1. Демарецька Тетяна Іванівна - викладач предмету «Фізика»,  «Астрономія», голова комісії.
  2. Дуб Олександра Василівна – викладач предмету «Хімія», «Біологія»
  3. Бакаєва Галина Давидівна – викладач предмету «Біологія», «Захист Вітчизни»
  4. Полуляхова Альона Андріївна  – викладач предмету «Інформатика», «Інформаційні технології»
  5. Хмарський Микола Іванович    – викладач предмету «Математика»
  6.  Кошельник Володимир Володимирович – викладач предмету «Фізична культура», «Захист Вітчизни»
  7. Кілімов Анатолій Вікторович – викладач предмету «Фізична культура»

12 січня 2018 року в ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» відбулося чергове засідання методичної комісії викладачів природничо-математичних дисциплін, на якому було підведено підсумки роботи комісії за І семестр 2017-2018 навчального року. Також проведена педагогічна дискусія «Інновації – нова мода чи нові творчі можливості педагогіки», заслухано  і обговорено доповідь «Використання засобів ІКТ в навчальному процесі», проведено педагогічний тренінг «Психолого-діагностична модель системи підвищення професійної майстерності педагога».

Викладачі вказали на те, що підвищення рівня професійної компетентності педагога є умовою всебічного розвитку учнів та формування ключових моментів успішної особистості.

«  Апрель 2018  »