Методична комісія викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» працює над темою «Підвищення рівня професійної майстерності педагога як умова всебічного розвитку та формування компетентності учнів».

До складу комісії входять:

1. Купринюк Тетяна Володимирівна – викладач «Української мови і літератури», голова комісії.
  2. Данілова Л.А. - викладач предмету «Історія України», «Всесвітня історія»
  3. Карлиханова О.В. – викладач предмету «Англійська мова»
  4. Прокопенко М.В.     – викладач предмету «Зарубіжна література», «Художня культура»
  5. Новіков В.М . – викладач предмету «Основи правових знань».

15 січня 2018 року відбулося чергове засідання методичної комісії викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін ДНЗ «Пологівський професійний ліцей». Члени комісії прийняли участь у педагогічному лекторії «Формування політкультурної компетентності учнів на уроках літератури», підвели підсумки роботи за І семестр 2017-2018 навчального року під час засідання круглого столу. Також заслухали доповідь із досвіду роботи «Розвиток мовленнєвої компетенції учнів на уроках англійської мови» та ознайомилися з новинками методичної та навчальної літератури.

Члени методичної комісії зазначили, що розвиток та вдосконалення професійної компетентності викладача здійснюється  через внутрішньоліцейне управління, орієнтоване на людину та її потреби, відповідно до сформульованих цілей і завдань  колективу ліцею, створюючи умови для забезпечення всебічного розвитку особистості кожного учня і викладача, та через мотивацію їх на ефективну, самокеровану індивідуальну й ко­лективну діяльність.

.