Відомості про членів методичної комісії викладачів суспільно – гуманітарних дисциплін

№ п/п Прізвище, ініціали    Освіта Стаж роботи Підвищення кваліфікації Дата, результати останньої атестації Методична тема, над якою працює викладач
1. Данілова Л.А.
голова МК
Спеціаліст, Харківський державний університет, 1982 37 р. КЗ ЗОІ ППО 31.05.2013 р. - «Вчителі економіки»;
07.12.2018 р.  - «Учителі історії та правознавства»;
07.03.2019 р. – «Учителі курсу «Громадянська освіта»»
21.03.2018 р. – «спеціаліст вищої категорії», «старший викладач» «Формування предметних компетентностей здобувачів освіти на уроках суспільних дисциплін»
2. Прокопенко М.В. Спеціаліст, Бердянський державний педагогічний університет, 1995 26 р. КЗ ЗОІ ППО
14.04.2017 р. – «Вчителі української мови та літератури»
21.04.2016 р. – «спеціаліст вищої категорії» «Використання інтерактивних технологій на уроках укр.мови та літ-ри»
3. Карлиханова О.В. Спеціаліст, Бердянський державний педагогічний інститут, 2002 22 р. КЗ ЗОІ ППО
08.04.2016 р. – «Вчителі англійської мови»;
25.01.2019 р. – «Учителі російської мови, літератури та зарубіжної літератури»
16.03.2016 р. – «спеціаліст першої категорії» «Формування професійних компетентностей здобувачів освіти шляхом упровадження новітніх технологій на уроках англійської мови»

4. Хмарський М.І. Спеціаліст, Харківський державний університет, 1982 34 р. КЗ ЗОІ ППО
07.12.2018 р. – «Вчителі математики»
12.04.2019 р. – «спеціаліст вищої категорії» «Взаємозв’язок теорії і практики в процесі вивчення математики»
5. Кілімов А.В. Спеціаліст, Запорізький державний педагогічний інститут, 1981 09 р. КЗ ЗОІ ППО
13.02.2015 р. – «Вчителі фізичної культури»
19.03.2015 р. – «спеціаліст другої категорії» "Формування здоров'язберігаючих технологій та основ здорового способу життя на уроках фізичної культури"
6. Кошельник В.В. Спеціаліст, Запорізький державний педагогічний інститут, 1982 20 р. КЗ ЗОІ ППО
13.03.2015 р. – «Вчителі фізичної культури»;
22.12.2015 р. – «Вчителі курсу «Захист Вітчизни»»
19.03.2015 р. -  «спеціаліст другої категорії» «Психологічна підготовка до служби в ЗСУ на уроках курсу «Захист Вітчизни»»
7. Хоменко А.С. Магістр,
Запорізький національний  університет, 2018
5 років - Не атестувалась, «спеціаліст» «Формування мотивації до здорового способу життя на уроках фізичної культури».

Методична комісія викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» працює над темою «Підвищення рівня професійної майстерності педагога як умова всебічного розвитку та формування компетентності учнів».

До складу комісії входять:

1. Купринюк Тетяна Володимирівна – викладач «Української мови і літератури», голова комісії.
  2. Данілова Л.А. - викладач предмету «Історія України», «Всесвітня історія»
  3. Карлиханова О.В. – викладач предмету «Англійська мова»
  4. Прокопенко М.В.     – викладач предмету «Зарубіжна література», «Художня культура»
  5. Новіков В.М . – викладач предмету «Основи правових знань».

15 січня 2018 року відбулося чергове засідання методичної комісії викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін ДНЗ «Пологівський професійний ліцей». Члени комісії прийняли участь у педагогічному лекторії «Формування політкультурної компетентності учнів на уроках літератури», підвели підсумки роботи за І семестр 2017-2018 навчального року під час засідання круглого столу. Також заслухали доповідь із досвіду роботи «Розвиток мовленнєвої компетенції учнів на уроках англійської мови» та ознайомилися з новинками методичної та навчальної літератури.

Члени методичної комісії зазначили, що розвиток та вдосконалення професійної компетентності викладача здійснюється  через внутрішньоліцейне управління, орієнтоване на людину та її потреби, відповідно до сформульованих цілей і завдань  колективу ліцею, створюючи умови для забезпечення всебічного розвитку особистості кожного учня і викладача, та через мотивацію їх на ефективну, самокеровану індивідуальну й ко­лективну діяльність.

.