Учнівське самоврядування та Батьківська рада

У 2020 році  діяльність учнівського самоврядування в ліцеї спрямувалася на:

- об’єднання учнів із метою проведення різних заходів, спрямованих на корисні справи;

- виховання самостійності, лідерських та організаційних навичок і вмінь;

- розвиток здібностей і талантів учнівської молоді, ділової ініціативи.

- активізації процесів самопізнання, самооцінки та актуалізації потреби самовдосконалення.

У другому півріччі 2020-2021 року лідером Ради учнівського самоврядування став учень групи №3-20 «Електрогазозварник; водій автотранспортних засобів категорії В; С1» Павлов Артем. Діловою активністю виділяються голови комісій Ради учнівського самоврядування Усенко Вадим (група №4), Сіденко Максим (група №3-20),  Семененко Анастасія та Єременко Ельвіра (група 11-19). За ініціативи Ради учнівського самоврядування до Дня Збройних сил України учнями було виготовлено та передано учасникам АТО на передову 2000 вареників, проведено акцію «Лист солдату» та «Подаруй іграшку солдату», захід, присвячений Новорічним святам. Руками учнів виготовлені обереги із жовтоблакитних стрічок, написані листи та намальовані яскраві вітання.