Учнівське самоврядування та Батьківська рада

У 2017 році  діяльність учнівського самоврядування в ліцеї спрямувалася на:

- об’єднання учнів із метою проведення різних заходів, спрямованих на корисні справи;

- виховання самостійності, лідерських та організаційних навичок і вмінь;

- розвиток здібностей і талантів учнівської молоді, ділової ініціативи.

- активізації процесів самопізнання, самооцінки та актуалізації потреби самовдосконалення.

У другому півріччі 2017 року лідером Ради учнівського самоврядування стала учениця групи №7 «Кухар: кондитер» Єеременко Аліна. Діловою активністю виділяються голови комісій Ради учнівського самоврядування Коробенко Вікторія (група №7), Назаренко Артем (група №2) та Лук’яненко Дар’я. За ініціативи Ради учнівського самоврядування до Дня Збройних сил України учнями було виготовлено та передано учасникам АТО на передову 2000 вареників, проведено акцію «Лист солдату» та «Подаруй іграшку солдату», захід, присвячений Новорічним святам. Руками учнів виготовлені обереги із жовтоблакитних стрічок, написані листи та намальовані яскраві вітання.

В ліцеї діє Рада батьківського комітету, головою якої є мама учня, Фесенко Ольга Іванівна. В раду батьківського комітету ліцею входять представники батьківських рад груп. Вирішуються питання поведінки, відвідування учнями занять, покращення матеріальної бази ліцею, харчування та дозвілля учнів.