Виховна робота та розвиток учнівського самоврядування

Виховна робота в ліцеї здійснювалась згідно плану виховної роботи  за напрямками: соціальний захист, стипендіальне забезпечення, трудова дисципліна, профілактика правопорушень, робота з батьками, гурткова робота, учнівське самоврядування, спортивна робота, профорієнтаційна робота, робота гуртожитку та бібліотеки.

Ми проти насильства:
Посилання на відеоролик, сайт Нацсоцслужби

Для запобігання травматизму на АТ "Укрзалізниця"

Соціальний захист та стипендіальне забезпечення

Було виплачено:

-стипендії  - 943758,00 грн;

- премії – 23731,00 грн;

- матеріальної допомоги –103714,11 грн

Аналіз контингенту учнів пільгових категорій має такий вигляд:

-діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування -11 особи ( 5,7 %);

- малозабезпечених –15 осіб (7,7%);

- проживають у гуртожитку – 75 осіб(38,0%).

Трудова дисципліна

Аналіз трудової дисципліни учнів за . свідчить про недотримання окремими учнями правил внутрішнього розпорядку. Порівняно            з  минулим роком кількість пропусків без поважних причин зменшилась на 8,1%.

За звітний період проводились виховні заходи щодо дотримання учнями трудової дисципліни, профілактики правопорушень, підвищення їх правової свідомості, а саме: профілактичні бесіди з  учнями , бесіди з профілактики тютюнопаління та вживання спиртних напоїв, лекції на тему ”Про попередження насильства в сім’ї”. Учні ліцею брали активну участь в акціях ”16 днів без насильства ” та ” Серце до серця”. В ліцеї добре налагоджена співпраця з працівниками кримінальної міліції, з службою у справах дітей та молоді, та Пологівським  ЦССДМ.

Учнівське самоврядування та Батьківська рада

. Діяльність учнівського самоврядування в ліцеї спрямувалася на:

- об’єднання учнів із метою проведення різних заходів, спрямованих на корисні справи;

- виховання самостійності, лідерських та організаційних навичок і вмінь;

- розвиток здібностей і талантів учнівської молоді, ділової ініціативи.

В звітному періоді відбулися вибори президента Ради учнівського самоврядування.

В  навчальному році в ліцеї відповідно до Статуту та річного плану роботи ліцею батьківська рада продовжила свою роботу. В групах організовано роботу батьківських комітетів і один представник  з них входить до складу Батьківської ради ліцею. В теперішній час раду очолює Цюпка Володимир Олексійович.

Спортивно-масова робота

Спортивна робота в ліцеї проводиться згідно календарного плану спортивно-масових заходів ліцею, обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

В ліцеї започатковані добрі традиції з фізичного виховання та спорту, ведення різноманітних секцій:  з волейболу – 18 учнів, баскетболу – 15 учнів, тай-бо – 34 учнів. Учні ліцею відвідують секції з мініфутболу – 20 учнів, та з паурліфтінгу – 29 учнів.

Так, наші вихованці неодноразово виборювали перші місця в першості України та Європи  з паурліфтінгу (з окремих вправ).

За звітній період на базі нашого ліцею проведені зональні змагання з волейболу. Ліцеїсти взяли участь в обласних змаганнях з легкої атлетики , «Козацькі розваги» .