Персональный сайт - Виховна робота
Пятница, 24.02.2017, 15:34
«  Февраль 2017  »

ДНЗ "Пологівський професійний ліцей"

Виховна робота та розвиток учнівського самоврядування

Виховна робота в ліцеї здійснювалась згідно плану виховної роботи на 2014/2015 н.р. за напрямками: соціальний захист, стипендіальне забезпечення , трудова дисципліна,профілактика правопорушень,робота з батьками, гурткова робота, учнівське самоврядування, спортивна робота, профорієнтаційна робота, робота гуртожитку та бібліотеки.

Соціальний захист та стипендіальне забезпечення

За 2014/2015 н.р. було виплачено:

-стипендії  - 943758,00 грн;

- премії – 23731,00 грн;

- матеріальної допомоги –103714,11 грн

Аналіз контингенту учнів пільгових категорій станом на 30.06.2015р. має такий вигляд:

-діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування -11 особи ( 5,7 %);

- малозабезпечених –15 осіб (7,7%);

- проживають у гуртожитку – 75 осіб(38,0%).

Трудова дисципліна

Аналіз трудової дисципліни учнів за 2014/2015 н.р. свідчить про недотримання окремими учнями правил внутрішнього розпорядку. Порівняно            з  минулим роком кількість пропусків без поважних причин зменшилась на 8,1%.

Необхідно визнати високий рівень виховної роботи в групах № 11,7,3 (класні керівники та майстри виробничого навчання Прокопенко М.В., Данілова Л.А., Купринюк Т.В., Гулий П.М., Самчук Н.В., Горбенко Н.В.), в яких відсутні пропуски без поважних причин. Але поряд з цим є група-лідерів за кількістю прогулів. Це група №9, де класний керівник Бакаєва Г.Д. і майстер виробничого навчання Семененко О.М.

За звітний період проводились виховні заходи щодо дотримання учнями трудової дисципліни, профілактики правопорушень, підвищення їх правової свідомості, а саме: профілактичні бесіди з  учнями , бесіди з профілактики тютюнопаління та вживання спиртних напоїв, лекції на тему ”Про попередження насильства в сім’ї”. Учні ліцею брали активну участь в акціях ”16 днів без насильства ” та ” Серце до серця”. В ліцеї добре налагоджена співпраця з працівниками кримінальної міліції, з службою у справах дітей та молоді, та Пологівським  ЦССДМ.

Учнівське самоврядування та Батьківська рада

У 2014/2015н.р. діяльність учнівського самоврядування в ліцеї спрямувалася на:

- об’єднання учнів із метою проведення різних заходів, спрямованих на корисні справи;

- виховання самостійності, лідерських та організаційних навичок і вмінь;

- розвиток здібностей і талантів учнівської молоді, ділової ініціативи.

В звітному періоді відбулися вибори президента Ради учнівського самоврядування. Президентом була обрана учениця групи №7 Цюбка Дар’я.

Учнями ліцею проведена акція «Лист солдату», під час якої руками учнів виготовлені обереги із жовто-блакитних стрічок, написані листи та намальовані малюнки, які передані бійцям Збройних Сил України. Ліцеїсти провідали в шпиталі смт.Куйбишево поранених бійців із зони АТО, передали їм обереги, художню літературу й подарували концертну програму, підготовлену агітбригадою ліцею. Працівниками ліцею та учнями проведена акція по збору продуктів харчування, які передані волонтерами району в місця бойових дій.

В 2014/2015 навчальному році в ліцеї відповідно до Статуту та річного плану роботи ліцею батьківська рада продовжила свою роботу. В групах організовано роботу батьківських комітетів і один представник  з них входить до складу Батьківської ради ліцею. В теперішній час раду очолює Цюпка Володимир Олексійович.

Спортивно-масова робота

Спортивна робота в ліцеї проводиться згідно календарного плану спортивно-масових заходів ліцею, обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

В ліцеї започатковані добрі традиції з фізичного виховання та спорту, ведення різноманітних секцій:  з волейболу – 18 учнів, баскетболу – 15 учнів, тай-бо – 34 учнів. Учні ліцею відвідують секції з мініфутболу – 20 учнів, та з паурліфтінгу – 29 учнів.

Так, наші вихованці неодноразово виборювали перші місця в першості України та Європи  з паурліфтінгу (з окремих вправ). В 2014/2015 н.р. учень групи № 8 Тернавський Богдан зайняв призове місце в своїй ваговій категорії і виконав норматив кандидата в майстри спорту. У лютому 2015р. Учень гр №4 Кошель Юрій став Чемпіоном України з військо-спортивного багатоборства (рукопашний бій та стрільба) м.Харьків.

За звітній період на базі нашого ліцею проведені зональні змагання з волейболу. Ліцеїсти взяли участь в обласних змаганнях з легкої атлетики (м.Приморськ), «Козацькі розваги» (смт.Куйбишево). Особливо гордимося збірною командою ліцею з військово-прикладних видів спорту, які захищали честь Пологівського району на обласних змаганнях «Призовник-2014» в м.Запоріжжі. Серед 23 команд вишів, коледжів та працюючої молоді наші юніори зайняли 4 місце. А такі учні, як Климович Олександр зайняв призове місце в особистому заліку – підтягуванні на перекладині, Артюх Віктор – призове місце по стрельбі із автомату.