25 листопада в ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» стартувала Щорічна акція “16 днів проти насильства”.

  

25 листопада в ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» стартувала Щорічна акція “16 днів проти насильства”. 

Працівники ліцею разом із спеціалістами  з соціальної роботи Пологівського РУСССДМ Боговин Поліною Леонідівною та Сахно Дар’єю  Миколаївною  проводять бесіди, тренінги, відео лекторії щодо запобігання насильству. В ліцеї протягом акції працює «Скринька довіри» і «мобільна» газета «Поради психолога», які ведуть працівники Пологівського РУСССДМ  та волонтери ліцею.

    Учні отримують  корисну інформацію щодо проблеми подолання насильства в сім’ї та захисту прав жінок; вчаться  сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в територіальних громадах та в українському суспільстві в цілому.

 

 До інформації:

     Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

    Щорічна акція “16 днів проти насильства” (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку:25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

     У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі.

      Україна приєдналася до акції “16 днів проти насильства” 2001 року.

Категорія: Мои статьи | Додав: nstalena92 (04.12.2015)
Переглядів: 147 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]