58-річчя першого польоту людини в космос

Уже традицією стало для членів фізико-технічного гуртка Державного навчального закладу «Пологівський професійний ліцей» щороку в квітні проводити урочисте свято до Всесвітнього дня авіації та космонавтики. Рівно 16 років тому Україна вписала своє ім’я до переліку космічних держав світу. Разом із першим космонавтом України Леонідом Каденюком в космосі побували національні символи держави: тризуб та український прапор.

Цікавою була розповідь учня групи №2 Лихваря Станіслава про свято тріумфу науки і всіх тих, хто працює у галузі ракетно-космічного будування. Учні другого курсу Кононенко Антон, Білоцерковський Микола, Довгалюк Владислав і Антипов Сергій виготовили макети космічних апаратів і штучних супутників Землі. Першокурсники Рябко Максим, Доскалов Данило й Кісліченко Іван підготували цікаву фотовиставку «Космос і авіація». Третьокурсники Яблуновська Дар’я,  Муха Іван та Ніколаєв Андрій створили й продемонстрували присутнім слайдову презентацію «Україна – космічна держава», в якій висвітлили внесок українських вчених у розвиток космонавтики. Майбутні електрогазозварники Демоненко Іван і Миргород Владислав підготували відеоматеріал про роботу Державного космічного агентства України, про розвиток і розробку нових космічних проектів і програм, а саме реалізацію унікального проекту «Морський старт» і програму «Новий час», запуск українських ракет-носіїв «Дніпро», «Зеніт-2», «Зеніт-3 SL», «Циклон-2», «Циклон-3».

В ході проведення свята учасники впевнилися в тому, що внесок українських вчених у розвиток світової космонавтики є досить солідним, змістовним і багатим.

 

   

 

Демарецька Тетяна Іванівна, викладач фізики і астрономії ДНЗ «Пологівський ПЛ»

Категорія: Мои статьи | Додав: alenkannnnn (12.04.2019)
Переглядів: 17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]