Всього матеріалів в каталозі: 210
Показано матеріалів: 201-210
Сторінки: « 1 2 ... 19 20 21

18 – 19 листопада в Пологівському професійному ліцеї відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня відмови від паління.

П`ятниця10:05

18 – 19 листопада в Пологівському професійному ліцеї відбулися заходи з нагоди Міжнародного  дня  відмови від паління.

добавлено в категорию Мои статьи | 0 Комментариев »

У День молоді по Пологах майоріли жовті жилетки

Понеділок13:20

У День молоді по Пологах майоріли жовті жилетки

Сьогодні, 10 листопада, волонтери Пологівського РЦСССДМ разом з учнями Пологівського профліцею провели вуличну акцію, присвячену Всесвітньому дню молоді.

    

добавлено в категорию Мои статьи | 0 Комментариев »

День професійно-технічної освіти

Вівторок17:23

День професійно-технічної освіти

 

добавлено в категорию Мои статьи | 0 Комментариев »

День визволення України від фашистських загарбників

Вівторок12:02

День визволення України від фашистських загарбників

добавлено в категорию Мои статьи | 0 Комментариев »

Україна - це я!

Четвер20:51

.

добавлено в категорию Мои статьи | 0 Комментариев »

"Ні насиллю"

Четвер10:29

.

добавлено в категорию Мои статьи | 0 Комментариев »

Нерозривний з`язок поколінь

Середа11:28

/;

добавлено в категорию Мои статьи | 0 Комментариев »

Крок до успіху.

Понеділок23:37

добавлено в категорию Мои статьи | 0 Комментариев »

Осіння феєрія

Вівторок15:24

     Вальсом-бостоном кружляла Пологівщиною золотокрила осінь. Ось вона на мить зупинилася перед ліцеєм, а потім велично посміхнулась і змахнувши рукою, запросила учнів у свою казку.
 Поступом-вітерцем залетіла до актового залу, розсипала навкруги золотаво-багряне листя, зібрала гомінку учнівську юнь – і почала розповідати свою одвічно-замріяну осінню феєрію. Зал заворожено притих, слухаючи її чарівний голос. Спочатку її розповідь лунала ніжними віршами, а потім легкий сонячний промінець приніс до залу замріяно-ностальгічну мелодію осені – і полилась задушевна пісня. На мить осінь зупинилася, ніби прислухаючись до чарівних звуків, а потім посміхнулась і величаво закружляла у своєму прощальному танку. А пустун-вітерець, граючись розсипаним листям, запрошував присутніх до осіннього вальсу.
     А запросили у гості до ліцею чарівницю-осінь викладачі: Прокопенко Марина Володимирівна та Карлиханова Оксана Володимирівна, разом зі своїми вихованцями: Бровко Дмитро, Донець Вадим, Скрябін Олександр, Удод Сергій, Зиза Олександра, Кусій Анастасія, Ковальчук Тетяна, Ткаченко Євген, Таран Наталія, Плетінь Ярослав, Борняк Антон. Музичним осіннім подарунком привітав присутніх викладач Хмельов Сергій Анатолійович.
 
 
                           Голова методичної комісії викладачів гуманітарних дисциплін Купринюк Т.В.

добавлено в категорию Мои статьи | 0 Комментариев »

Уроки інформатики в ліцеї.

П`ятниця13:46

     Уроки інформатики та інформаційних технологій учні Державного навчального закладу «Пологівський професійний ліцей» люблять найбільше. І справа не тільки в тому, що майбутнє за ІР-технологіями. Відомо, що зацікавленість предметом розпочинається із особистості викладача. А Демарецька Тетяна Іванівна, викладач-методист, викладач вищої категорії, - особистість неординарна. Скільки знань, умінь, часу прикладає вона щодня, щоб учням було цікаво на її уроках, щоб любили вони інформатику так, як любить її сама Тетяна Іванівна. Допомагають у цьому викладачу різноманітні конкурси, олімпіади, турніри з предмету, в яких вихованці Демарецької Т.І. постійно перевіряють свої знання. Ось і участь ліцеїстів у Х чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт – 2011» теж ініціювала викладач. І не даремно, адже результати вражаючі: за номінацією «WEВ – розробки» перше місце посів Доценко Артем з WEB –сайтом «Інформаційний сайт», за номінацією «Ігрові програми» перше місце завоював Банцевич Роман з ігровою програмою «Хрестики-нулики». Він же здобув і ІІ місце у номінації «Прикладні програми» (конкретного прикладного змісту) із засобом для швидкого обміну текстовими повідомленнями між користувачами локальної мережі «Чат». До Києва був запрошений талановитий учень Банцевич Роман Мар’янович разом із викладачем Демарецькою Т.І. Цікавою і навчальною виявилася та поїздка, Тетяна Іванівна всіляко допомагала Роману, підтримувала свого учня. Разом вони готували презентаційні матеріали, спілкувалися з іншими учасниками форуму, обмінювалися дорогоцінним досвідом. За свою роботу, оцінкою журі, Роман отримав два дипломи управління освіти і науки облдержадміністрації. У Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулася демонстрація технічних інноваційних рішень у галузі інноваційних технологій, члени журі здійснили експертну оцінку матеріалів чемпіонату, на яку талановиті учні представили 84 роботи в електронному вигляді. Важливими критеріями оцінювання стали якість виконання, технологічна надійність, практична ефективність, суспільно-корисна спрямованість, оригінальність і високий професійний рівень. Бенцевич Роман демонстрував присутнім програму «Чат», яку створив для швидкого обміну повідомленнями в локальних меражах навчальних закладів. Під час виступу свого учня, який до речі був оцінений дуже високо, викладач хвилювалася, мабуть, більше від самого доповідача і щиро уболівала за нього. До Поліг Тетяна Іванівна і Роман повернулися із Грамотами та подарунками від технічних інформаційних партнерів: фірми «1С», лабораторії Касперського та газети «Інформатика», «Шкільний світ».

                                                                                                                                                                        Заступник директора з НВР Дуб О.В.


добавлено в категорию Мои статьи | 1 Комментариев »

1-10 11-20 ... 181-190 191-200 201-210