Акція Червого Хреста в ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» - Мои статьи - Каталог статей - Персональный сайт
Вторник, 28.03.2017, 13:11
Приветствую Вас Гость | RSS
Категории раздела
Поиск
Вход на сайт
Мини-чат
200
Статистика

ДНЗ "Пологівський професійний ліцей"

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Акція Червого Хреста в ДНЗ «Пологівський професійний ліцей»

В межах заходів щодо профілактики туберкульозу 30 березня 2016 року ДНЗ «Пологівський професійнийАкція Червого Хреста в ДНЗ «Пологівський ПЛ» ліцей» разом з Пологівською районною організацією «Товариство Червоного Хреста України» було проведено акцію «Обережно, туберкульоз». Учнів ліцею з цією небезпечною хворобою, її причинами виникнення та наслідками ознайомили представники медичної мобільної бригади № 36 «Товариство Червоного Хреста України». З порадами щодо профілактики до учнів ліцею звернулася голова Пологівської районної організації «Товариство Червоного Хреста України» Плетінь Наталія Євгенівна. Було переглянуто науково-популярний фільм «Туберкульоз».

Учні мали можливість задати питання стосовно небезпечного захворювання та отримати кваліфіковані відповіді, поспілкуватися з волонтером, який безпосередньо зіткнувся з цією хворобою.

Відповідні заходи відбулись цього дня і в гуртожитку ліцею. Кінцевим результатом акції стало колективне виготовлення плакату-агітки «Вбережи себе – захисти інших».

Кудінов О.А.,
викладач ДНЗ «Пологівський ПЛ»

Категория: Мои статьи | Добавил: nstalena92 (15.06.2016)
Просмотров: 42 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]