Для тих, чия професія від Бога

У партитурі вічного буття,

Яку ніколи двічі не зіграти

Є дні, яким судилось забуття,

А є прекрасні, незабутні дати.

Щорічно,  на початку жовтня, в Україні відмічаються одні з найбільш шанованих професійних свят – День ПТО і День вчителя. Свято працівника освіти – свято  всієї країни, бо ким би ти не став у житті: бухгалтером чи лікарем, військовим чи бізнесменом, домогосподаркою чи депутатом Верховної Ради, президентом чи програмістом – у кожного був свій вчитель, який допоміг увійти в доросле життя. Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує своїх духовних батьків все своє життя.

Кожен День працівника освіти – це привід сказати слова вдячності своїм наставникам за їхню важку працю, терпіння, мудрість і любов, вклонитися низько сіячам розумного, доброго, вічного.

Неймовірно цікаво, весело, креативно і зворушливо пройшов День працівника освіти у Державному навчальному закладі «Пологівський професійний ліцей». З вітальним словом до присутніх працівників ліцею та запрошених на свято ветеранів педагогічної праці звернувся директор навчального закладу Чесноков Іван Іванович.

Він висловив щиру вдячність педагогам за невтомну працю, великий талант, покликання сіяти мудрість і знання, любов до учнів і рідного краю, побажав благополуччя, здоров’я, невичерпної енергії, натхнення і щастя.

«Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви несете любов, прощаєте там, де ображають, мирите там, де були непорозуміння, відновлюєте віру, даруєте надію замість відчаю. Ви здійснюєте звязок часів, продовжуючись у своїх учнях. Хай завжди буде щедрою на сходи освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях супутниками будуть успіх і удача», - мовилося у вітанні.

Учні ліцею   підготували святковий концерт і привітали своїх наставників, дякуючи за любов,  розуміння, доброту і справедливість. Ведучою концерту була викладач історії Данілова Л.А.  Ліцеїсти вітали своїх викладачів та майстрів виробничого навчання віршами, піснями, танцями та квітами.

Першокурсники Тупіцина Діана, Демоненко Іван, Овдієнко Анастасія, Миргород Владислав, Жадан Андрій під керівництвом юного хореографа другокурсниці Єременко Аліни виконали жартівливу танцювальну композицію «Я і Сара». Зі сцени пролунали пісні «Вчителько моя», «Тримай», «Палала», «Україна» у виконанні учениць ліцею.

На святі були присутні метеоролог, який познайомив присутніх із емоційним прогнозом для ліцею на 5 жовтня, бібліограф, який   прокоментував новини книжкового ринку і запропонував гостям свята короткий педагогічний словник під редакцією старостату ліцею.

Одним із сюрпризів був виступ учнів групи №1 Кисляка Олега та Самойленка Володимира, які виконали частівки про шкільні предмети і побажали своїм наставникам витримки, завзяття і творчої наснаги.

Справжньою родзинкою свята стала жартівлива сценка «Отелло і Дездемона» у виконанні Кисляка Олега та Хілобок Тетяни про складну долю працівника освіти, якому часто буває ніколи подумати про себе, про свою сімю, бо він змушений думати про інших. Але це для нього -  не самопожертва, не покірливість долі, а справжнє щастя особистого життя.

Багато позитивних емоцій , сміху і сліз щастя принесло свято викладачам і майстрам виробничого навчання. Педагоги подякували юним артистам за гарний настрій і незабутні враження.

Данілова Людмила Анатоліївна, викладач історії

 ДНЗ «Пологівський професійний ліцей»

     
  
 

Категорія: Мои статьи | Додав: alenkannnnn (09.10.2018)
Переглядів: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]