До Дня Матері!


До Дня Матері учениця 2 курсу 5-ї групи Пологівського професійного ліцею Зимогляд Яна разом з керівником Ангеловою Ольгою Сергіївною склали "Розповідь про уявну маму" та надіслали його на розгляд журі обласного конкурсу, проведеного до всесвітнього Дня Матері. Разом з малюнком лист було відправлено електронною поштою. Учасники чекають на результати

В рамках проведення "Обласної акції "З любов'ю до матусі"
Звернення до уявної матусі

"Яно, Яночко моя! Відкрий очі, люба"
"Тільки б не прокинутися, тільки не відкрити очі" - думаю - "все знову розтане, немов ранковий туман, а так не хочеться..... Люблю слухати її голос, відчувати дотики її рук, ловити кожне її слово. Це - моя мама. Це вона приходить до мене уві сні. Цілує, пестить. Це від її візитів я знову прокидаюся у сльозах. 
Ні, вона не померла (я б це відчула), просто мої думки та бажання перетворилися на фантом, матеріалізувалися так, що якоїсь миті я вже сама не розумію це дійсність чи сон.
Мені випала доля не бачити рідну неньку.
З якоїсь дивної волі я опинилася у сиротинці, спочатку в одному, потім в іншому, в одній прийомній родині, а потім у іншій...
Зміна життєвих картинок для мене як дивитися в калейдоскоп - швидко яскраво але безглуздо....
Безглуздо без неї - найріднішої людини у світі - мами.
Я намалювала її для себе такою, якою хочу щоб вона була - молодою, красивою, трішечки засмагою і, обов'язково, з ямочками на щоках....
Вдень я веду звичний спосіб життя - навчаюсь, займаюсь творчістю, спілкуюсь з людьми, з ровесниками, але вночі... я кожного дня чекаю на неї - найдорожчу людину у світі, яку ніколи не бачила і не знаю.
Як їй живеться, знаючи, що десь є я?
Питання складне та може не зовсім доречне....
Відверто скажу - заздрю дітям, що мають маму.
Бачили ви хоч раз як дитина кричить на неньку? Так от: я б такого не допустила зроду-віку!
Життя навчило бути сильною, мужньою, обачною. Діти - сироти... Таких, як ми завжди має вчити життя, і тільки воно.
Кажуть "яблуко від яблуні", але ні - я точно знаю, що не покину своєї майбутньої дитини. Я буду найкращою матір'ю для своєї кровинки, я зроблю все, щоб моя майбутня дитина (коли прийде час) лише посміхалася.
Може символічно, але близько біля дати дня матері і мій день повноліття. Можете сказати, що я вже доросла і не потребую маминої уваги, але це не так, я потребую її ще більше, ніж будь-коли!
Я поринаю у сон з посмішкою, з думкою про те що зараз зустрінуся з Нею - зі своєю матусею. Ще мить....і...
"Яно, Яночко моя, відкрий очі, люба!"
Категорія: Мои статьи | Додав: Елена (09.05.2020)
Переглядів: 24 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]