Євроінтеграція очима учнів Пологівського Професійного ліцею

Нещодавно в Україні проходили дні Європейського Союзу. В освітніх закладах Пологівщини проходили тематичні заходи з цієї нагоди. В гуртожитку Пологівського Професійного ліцею сьогодні також розмовляли про євроінтеграцію нашої держави. Організаторами виступили самі учні. Діти з допомогою вихователя підготували екскурс - загадку - "Подорожуймо країнами Європейського Союзу". Наукова група гуртожитку підготувала яскраві відеопрезентації та наочні матеріали. Дівчата представили пізнавально-інформативну виставку малюнків на тему "Ми розуміємо важливість євроінтеграції", а також діти власноруч створили об'ємну карту України, яка своїм оформленням додала патріотичності заходу. Діти, вихователь та гості - представники Пологівської РДА, обговорювали сутність даного питання, приводячи  прості та доступні приклади.

Заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень наголосила на важливості розвитку держави, яка  "впевнено крокує в правильному напрямку" та роз'яснила учням необхідність євроінтеграції на простих життєвих прикладах. Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Пологівської РДА Ангеліна Устименко розповіла про європейські цінності, які тісно пов'язані з українськими, наголошуючи на важливості розвитку патріотичних цінностей у громадян нашого краю.

Гості презентували учням прапор України, маленькі прапорці нашої батьківщини та Пологівщини. А юні господарі пригостили гостей солодким короваєм власного виробництва.

Після заходу дітьми було організовано спортивні змагання на першість гуртожитку. Переможці показали силу та міць, уособлену українцями. Захід пройшов у атмосфері затишного спілкування та взаєморозуміння. Гості та організатори були дуже задоволені.

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Пологівський ПЛ»

Белименко Ольга Сергіївна

Категорія: Мои статьи | Додав: alenkannnnn (05.06.2019)
Переглядів: 25 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]