Як і було обіцяно, о 12:00 на ґанку РЦ «Юність» почався движ: музиканти, гарячий глінтвейн, столи з роботами умільців Пологівщини і, звісно ж, смачні

Незважаючи на дощ зі снігом та надзвичайно мерзенно погоду, сьогодні, 25 лютого, пологівці все таки вирішили не відміняти святкування Масляної.

 

Як і було обіцяно, о 12:00 на ґанку РЦ «Юність» почався движ: музиканти, гарячий глінтвейн, столи з роботами умільців Пологівщини і, звісно ж, смачні млинці. До речі, млинці з різноманітними начинками цього дня продавали і кухарі Пологівськго професійного ліцею.


У залі РЦ проводилися майстер-клас з приготування піци, конкурси, гостей розважали аніматори. Продавала свої вироби і майстерня «Добра глина».


Нагадаймо, що свято проводиться за підтримки відділу молоді і спорту Пологівської РДА та центру патріотичного виховання.

 

Посеред майданчика біля РЦ встановили двохметрове опудало «Зими», яке планують спалити ввечері. Цікаво, як, адже воно мокрюююющеее!??? Але пологівці, думаю, знайдуть спосіб. Адже ж весну прикликаємо, а зиму проганяємо! А вона, як бачимо, так не хоче йти…

Категорія: Мои статьи | Додав: nstalena92 (20.03.2017)
Переглядів: 30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]