Кохай відповідально

1 грудня в ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» спеціалістами із соціальної роботи Пологівського РУСССДМ Боговин Поліною Леонідівною та Сахно Дар’єю  Миколаївною було проведено щорічну акцію «Кохай відповідально» до дня профілактики ВІЛ/СНІДу.

 

    Учні отримали корисну інформацію щодо профілактики ВІЛ/СНІДу, прослухавши лекцію та взявши участь у тренінгу, а також отримали буклети та листівки – пам’ятки.

До інформації:

      Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

      Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

      За даними ООН, поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%. Натомість в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий, серед дорослого населення він становить 1,1%. У квітні 2015 року в Україні офіційно зареєстровано 1 068 випадків ВІЛ-інфекції, в тому числі 1 066 випадки ВІЛ-інфекції серед громадян України та 2 серед іноземців. Також зафіксовано 601 новий випадок СНІДу.

     За період 1987- квітень 2015 рр. в Україні офіційно зареєстровано 272 323 випадків ВІЛ-інфекції серед громадян України, у тому числі 77 852 випадків захворювання на СНІД та 36 304 смертей від захворювань, зумовлених СНІДом.

       Символ боротьби зі СНІДом - червона стрічка, без неї зараз не проходить жодна акція в цій області. Сама стрічка, як символ розуміння та солідарності в цій нерівній боротьбі була взята на озброєння з весни 1991-го року. Ця ідея належала американському художнику з нетрадиційною орієнтацією Франку Муру. Він проживав в абсолютно провінційному містечку в штаті Нью-Йорк, де його сусіди, одна сім’я, що сподівалася на благополучне повернення своєї доньки - військового солдата з Персидської затоки, носила подібні стрічки, але жовтого кольору.

Категорія: Мои статьи | Додав: nstalena92 (04.12.2015)
Переглядів: 133 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]