Крок до успіху.

Роман Банцевич і Юрій Кутузов  -

третьокурсники ДНЗ „Пологівський професійний ліцей

     Роман Банцевич і Юрій Кутузов - третьокурсники ДНЗ „Пологівський професійний ліцей”, опановують складну і відповідальну професію „Електрогазозварник; водій”, цікавляться сучасними передовими технологіями, удосконалюють свої знання з інформатики.

     Хлопці, разом із викладачем Демарецькою Тетяною Іванівною охоче брали участь у багатьох конкурсах, що проводив обласний науково-методичний центр профтехосвіти у Запорізькій області, та особливо відзначилися як програмісти. Обдаровані юнаки посіли І місце в обласному конкурсі „Екософт -12”, що проходив у м. Запоріжжя і були делеговані до столиці України – м. Київ, для участі у Всесоюзному конкурсі програмістів. Столиця підкорилася талановитим пологівським учням: Банцевич Р. та Кутузов Ю. зі своєю ігровою програмою „Пітон” стали переможцями  Всеукраїнського конкурсу „Екософт-12” в номінації ігрових програм і одержали запрошення для участі у Міжнародному конкурсі „Інформатрікс”, що проходив з 3 по 7 травня 2012 року у Румунській столиці – Бухаресті. Сюди з’їхалися понад 180 учасників із 39 країн світу. Делегація з України налічувала 9 осіб.

      Конкурс „Інформатрікс” відбувався у три етапи.

      У першому етапі учасники конкурсу презентували свої програми, постери , плакати, розповідали про себе, свої здобутки, ділилися планами на майбутнє. Журі визначило три кращі роботи – „Битва роботів”, „Літаки”, і роботу наших юних програмістів „Пітон”.

     Другий етап – презентація країн – учасниць форуму. Будинок Парламенту прикрасили державними прапорами, зал презентацій дивував різноманіттям національного вбрання. Учасники розповідали про свої країни, обмінювалися сувенірами, адресами, фотографувалися на згадку, а на завершення – грали в футбол, за „свої національні збірні”. І тут наші хлопці були на висоті, довівши суперникам, що зі спортом товаришують давно.

     Третій етап – знайомство з країною Румунією. Надовго збережуться в пам’яті яскраві екскурсії Бухарестом, поїздка в  Трансільванію до замка барона Дракули, відвідування національного етнографічного музею та зоопарку.

     А потім відбулося  підведення підсумків конкурсу. І знову Банцевич Роман та Кутузов Юрій були визнані кращими з кращих – вони посіли ІІІ місце і були нагороджені бронзовими медалями і дипломами конкурсу. Чекав на хлопців і ще один сюрприз: їм запропонували  перевірити свої знання і попрацювати програмістами  в сусідній Туреччині.

    То ж подальших успіхів вам, хлопці!   

    Так тримати, ліцеїсти!

Категорія: Мои статьи | Додав: Karloxana (14.05.2012)
Переглядів: 364 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]