Купідон завітав до Державного навчального закладу «Пологівський професійний ліцей»

14 лютого відзначають День Святого Валентина – День всіх закоханих. Тисячі сердець у всьому світі переповнюються ніжними почуттями. В ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» у цей холодний лютневий день на душі було тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Цю романтичну казку на День всіх закоханих подарувала ліцею методична комісія викладачів природничо-математичних дисциплін. З самого ранку почала працювати святкова пошта, і «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Учні випускали святкові стінгазети й власноруч виготовили валентинки із паперу, хурта і каміння.

Цікаву презентацію про історію походження свята Дня Святого Валентина підготувала викладач фізики Демарецька Тетяна Іванівна. Учні дізналися про християнського священика Валентина, який поруч з основним покликанням займався природничими науками та медициною. А викладач інформатики Полуляхова Альона Андріївна розповіла присутнім як день Святого Валентина відзначають у різних країнах світу.

Учні групи №11, що навчаються за професією «Кухар; кондитер» разом з майстром виробничого навчання Жемчужніковою Аллою Михайлівною приготували смаколики, валентинки, тістечка, солодощі, якими пригостили всіх присутніх на святі.

Викладачі Демарецька Тетяна Іванівна та Полуляхова Альона Андріївна запросили учнів і працівників ліцею на естрадно-розважальну програму «Валентинів день». На сцені лунали мелодійні пісні у виконанні учениці групи №7 Коробенко Вікторії, авторські вірші у виконанні учня групи №2 Назаренко Артема, а романтичний настрій присутнім подарував танок учнів групи №4 Педаша Івана та Єременко Аліни.

На естрадно-розважальну програму завітав Купідон (учень групи №9 Жеребко Богдан). Купідон – син Венери, богині любові. Він здатний примусити людину закохатися пострілом однієї із своїх чарівних стріл.

Присутні учні в залі посміхалися й жартували з одногрупниками. Разом з Купідоном приймали участь у розважальних конкурсах: на кращий малюнок «Яким я бачу кохання», конкурс «Модельєрів», конкурс ліриків «Я кохаю тебе».

Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості і тепла. Кожен учасник переконався в тому. Що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

 

Голова методичної комісії викладачів

 природничо-математичних дисциплін

ДНЗ «Пологівський ПЛ»

Демарецька  Тетяна Іванівна

Категорія: Мои статьи | Додав: alenkannnnn (19.02.2018)
Переглядів: 65 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]