Лінійка «Роковини трагічної загибелі В'ячеслава Максимовича Чорновола»

13 березня бібліотекарем Міщенко Т.М. у ліцеї була проведена урочиста лінійка, присвячена вшануванню пам'яті видатного державного і політичного діяча, народного депутата України першого-третього скликань В'ячеслава Максимовича Чорновола. Лінійка проведена напередодні роковин трагічної загибелі лідера українського правозахисного руху, яка сталася 25 березня 1999 року.

В'ячеслав Чорновіл-великий українець, який свідомо знехтував тими своїми талантами, які могли б стати корисними в тоталітарній державі, заради боротьби за суверенність свого народу. Мало хто знає літератора, науковця й викладача В'ячеслава Чорновола, тале будь-хто згадає першого політв'язня, який очолював обласну раду, лідера й натхненника однієї з найпотужніших політичних партій, мислителя, ідейний спадок якого не піддається корозії часу й залишається актуальним на довгі роки...

 Учні ліцею дізналися про життєвий шлях та діяльність політика, які ввесь час були в нестримному русі. Доля розпорядилася так ,що й організація, яку він очолював, називалася Рух, і земне його життя урвалося під час руху...З цікавістю ліцеїсти переглянули відеофільм "Нескорений" Юрія Шутки, Ольги Мельниченко та Мар'яна Павлика, а також ознайомилися з книгами, які докладніше розкажуть про вірного сина України В'ячеслава Максимовича Чорновола.

Бібліотекар

ДНЗ «Пологівський ПЛ»

Міщенко Тетяна Миколаївна

Категорія: Мои статьи | Додав: alenkannnnn (15.03.2018)
Переглядів: 81 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]