Вторник, 21.11.2017, 15:07
Приветствую Вас Гость | RSS
Категории раздела
Поиск
Вход на сайт
Мини-чат
200
Статистика

ДНЗ "Пологівський професійний ліцей"

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Музика та її вплив на людину

«Музика та її вплив на людину» - під такою назвою представником громадської організації «СТОП» Шингур Катериною Миколаївною студентам Пологівського професійного ліцею була викладена лекція. 
Так, музика супроводжує нас скрізь – йдемо ми чи їдемо, іноді ми навіть підспівуємо тому чи іншому виконавцю. Є музика, яка надихає на прекрасні слова, вчинки, думки. А є і така, що викликає у молоді агресію, штовхає на необдумані вчинки, слова, а деколи є і допінгом. Можливо, саме це і є справжня музика, яка лише одягається в оболонку звуків, щоб стати доступною для нашого слуху. Тільки от як розпізнати це? Як зрозуміти, що звучить у пісні або мелодії? Адже не тільки мелодія важлива, але і слова! Навіть, якщо ми їх не розуміємо, їх розуміє наш мозок. 
Ці питання, розкриті у лекції звернули увагу студентів на правильний вібір тієї музики та пісень, які збудовують, а не руйнують нашого внутрішнього чоловіка, адже ми складаємось із тих пісень, які слухаємо, з тих книжок, які читаємо, з тих фільмів та відео, які дивимося.

Категория: Мои статьи | Добавил: nstalena92 (20.03.2017)
Просмотров: 19 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]