Навчання учнів правилам безпеки життєдіяльності під час святкуня Новорічних та Різдвяних свят

 

Новорічні та Різдвяні свята завжди асоціюються з ялинкою, прикрасами, а  також хлопавками, бенгальськими вогнями, феєрверками, салютами, петардами. Але, не кожен знає, яку велику небезпеку несуть в собі «святкові іграшки». Більшість надзвичайних ситуацій виникає в період підготовки та проведення таких святкувань.

Тому при підготовці до Нового року особливу увагу треба приділити прикрашанню ялинки. Адже, якщо установити її з порушенням правил техніки безпеки, прикрасити горючими іграшками та не сертифікованими електрогірляндами – це може спричинити займання та лишити святкового настрою. А також необхідно пам’ятати, що піротехнічні засоби - це не іграшки, а потенційно небезпечні речі, якщо їх неправильно використовувати.

Тому саме з метою попередження травмування і загибелі людей 21 грудня 2017 року в ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Кілімова Анатолія Вікторовича та інженера з охорони праці Режко Катерини Миколаївни були проведені тематичні  виховні години. Викладачі Полуляхова Альона Андріївна та Карлиханова Оксана Володимирівна провели навчання учнів ліцею правилам безпеки життєдіяльності під час святкування Новорічних та Різдвяних свят, продемонстрували інформаційно-роз’яснювальні фільми та розповіли, як попередити виникнення пожежі в побуті.

Інженер з охорони праці

ДНЗ ППЛ

Режко Катерина Миколаївна

 

Категорія: Мои статьи | Додав: alenkannnnn (21.12.2017)
Переглядів: 44 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]