Навчання з протипожежної безпеки в гуртожитку Пологівського ПЛ

В гуртожитку Пологівського Професійного ліцею
пройшли навчання з протипожежної безпеки.

22 жовтня, в гуртожитку Пологівського Професійного ліцею сталося задимлення другого поверху приміщення.  Але умовно.

В рамках проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, конкретно з протипожежної безпеки, в гуртожитку вирішили провести умовну евакуацію проживаючих.

А щоб дітям було ще цікавіше рятівники провели для них постановні покази заходів, які вони проводять при надзвичайних ситуаціях.

Гості не лише наочно показали всі прилади та інструменти пожежогасіння, а й розповіли приклади з життя, які мають стати для учнів повчальними.

Організатор заходу - вихователька гуртожитку Ольга Белименко, разом з інженером з охорони праці Катериною Режко та в.о начальника штабу цивільного захисту ліцею Василем Черевком, спільно з головним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту Пологівської РДА та пологівськими ДСНС-никами провели незабутні години корисного спілкування разом з підростаючим поколінням.

Головним у заході є те, що діти практично змогли відтворити методи та прийоми власної безпеки при евакуації з задимленого приміщення. На свіжому повітрі, в невимушеній атмосфері, учні мали змогу побувати в спецтранспорті, перебрати та приміряти спорядження рятівника. Більше ніяких нудних лекцій, які погано сприймаються підлітками – лише цікаве спілкування, під час якого народжується зацікавленість, сприйняття та формується колективізм.

Дітям найбільше сподобалось випробування в дії спорядження дснс-ника, ну і, звичайно ж, вони кожен по черзі спробували гасити умовну пожежу самостійно.

Наприкінці юнаки та дівчата презентували гостям солодкий подарунок.

Дорослі та діти були у захваті від заходу, aдже провести час з користю для себе та суспільства - головне завдання виховного процесу.

 

Захід провела вихователька Ольга Сергіївна Белименко ДНЗ «Пологівський Професійний Ліцей»
          

 

Категорія: Мои статьи | Додав: Елена (24.10.2019)
Переглядів: 96 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]