Не вбивай себе і сам не дозволяй нікому цього робити

«Не вбивай себе і сам не дозволяй нікому цього робити» - під такою назвою пройшла лекція серед студентів Пологівського професійного ліцею. 

У кожної людини є свої проблеми, переживання, безвихідь, з яких здається вийти неможливо. І своє вирішення їх, або забуття про них, відволікання від них на деякий час, молоді люди шукають у сигареті, алкоголі, наркотиках чи інших недобрих речах. Та чи можуть ці речі допомогти насправді у вирішенні проблем? – Навпаки-можуть забрати здоров’я, фінанси і до того ж створити ще більше негараздів. Ставши рабами залежності молоді люди можуть довести себе до апатії, депресії і навіть смерті. 

Зараз, в останній час, молоді необхідно стерегтися лихого в усякому вигляді. Перш ніж робити вибір в сторону спробувати те, чого ти не пробував-слід подумати про наслідки свого вибору, бути мудрим і не залежати від впливу оточуючих однолітків. Адже ті, хто пропонують недобрі речі, навряд чи думають чи турбуються про здоров’я і майбутнє інших людей. 

На питання, порушені у лекції ми разом із студентами шукали відповіді і дійшли висновку, що вихід є з будь-якої ситуації, проблеми, просто слід зачекати на їх вирішення – і відповідь обов’язково прийде!).

Категорія: Мои статьи | Додав: nstalena92 (20.03.2017)
Переглядів: 37 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]