Незабутня екскурсія

 

За всіх часів і народів найбільшою святістю людини вважається хліб.

Хліб – це не лише буханець, але й символ, джерело людського життя і матеріального благополуччя.

Хлібом-сіллю зустрічають дорогих гостей; із хлібом проводжають молодят до шлюбу; виряджають у далеку дорогу; хліб приносять при народженні.

Майстерно випечена хлібина нагадувала собою сонце - кругле, румяне, вічне.

І саме з метою розширення знань про професію пекаря любязно запросив на екскурсію в місто Запоріжжя на пекарню «Урожай» учнів Пологівського професійного ліцею випускник Пологівського ліцею 2002 року, який є власником цієї пекарні  - Мельник Олег Дмитрович.

Екскурсія по міні-пекарні справжнього майстра своєї справи  Мельника Олега Дмитровича була цікавою і захопливою.

Учні побачили процес від просіювання борошна і до випічки готових виробів. Майже всі процеси механізовані, тому що пекарня обладнана просіювачами, тістомісильними і тістодільними машинами і округлювачами, шафами для розстоювання виробів і сучасними шафами для випікання, в яких автоматично підтримується необхідна температура і вологість.

Завдяки просвічуванню всередині камери через прозорий пластик, можна контролювати і спостерігати підйом тіста. Великий інтерес викликають нетрадиційні хлібобулочні вироби, як елемент «фаст-фуду», а також для супермаркетів хліб з шоковою заморозкою, який зберігається пів року, а розморожуючись набуває своїх відповідних властивостей.

Випускників Пологівського ліцею пекарня «Урожай» запрошує до себе на роботу. У цьогорічних випускниках групи № 5 Магус Олексій з 1 січня 2018 року працює на цій пекарні на лінії пакування хлібобулочних виробів за допомогою машин. Отож, щоб бути з роботою і пахучим буханцем хліба, приходьте на навчання в Пологівський професійний ліцей.

 

 

Підготувала статтю

викладач спецдисциплін

ДНЗ «Пологівський ПЛ»

Кащенко Наталія Володимирівна

 

 

Категорія: Мои статьи | Додав: alenkannnnn (31.01.2018)
Переглядів: 105 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]