Обласний семінар-практикум викладачів фізики

Обласний семінар-практикум  викладачів фізики

7 листопада 2019 року на базі Державного навчального закладу «Пологівський професійний ліцей» проведено обласний семінар-практикум викладачів фізики професійно-технічних навчальних закладів на тему «Використання виробничого досвіду на уроках фізики».

Відкрила семінар-практикум методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Осіна Наталія Анатоліївна.

На початку семінару-практикуму учасників привітав директор ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» Чесноков Іван Іванович та розповів про сьогодення й перспективи розвитку, основні напрями діяльності навчального закладу.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Кудінов Олексій Анатолійович провів відеопрезентацію закладу освіти. Учасники семінару були запрошені до виробничих майстерень, де учні створюють великі баки для сміття, невеликі урни, декоративні лавки, перила, підставки для квітів і не тільки.

Голова методичної комісії, викладач фізики ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» Демарецька Тетяна Іванівна презентувала власну практику щодо використання виробничого досвіду здобувачів освіти на уроках фізики за напрямом підготовки для галузей громадського харчування та електротехнічного виробництва. Були продемонстровані фрагменти уроків фізики із застосуванням проектних технологій та додатків Google як складових інноваційної діяльності викладача, створені інтерактивні вправи для актуалізації опорних знань і перевірки домашніх завдань.

Викладач фізики ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» Петрик Світлана Володимирівна продемонструвала власні відеоуроки і розповіла про використання виробничого досвіду здобувачів освіти на уроках фізики за напрямом підготовки для галузі моторобудівника.

Викладач спецдисциплін ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» Сторчак Катерина Миколаївна поділилася власним досвідом щодо міжпредметної інтеграції фізики в галузі громадського харчування як необхідного дидактичного засобу формування компетентностей здобувачів освіти.

Майстри виробничого навчання Прасолов Олег Анатолійович (з професії «Електрогазозварник») та Самчук Наталія Вікторівна (з професії «Кухар; кондитер») розповіли про зв’язок фізики з уроками виробничого навчання в галузях електротехнічного виробництва та громадського харчування.

Керівник гуртка технічної творчості, майстер виробничого навчання з професії «Кухар; кондитер» Жемчужнікова Алла Михайлівна провела майстер-клас «Живопис очима фізика. Фізика кольору» й продемонструвала технічні варіанти реалізації моделі використання «основних кольорів» на виробах із глини.

Методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Осіна Наталя Анатоліївна зробила огляд Інтернет-ресурсів для викладачів фізики й презентувала власний сайт «Інтернет на користь», ознайомила присутніх із корисними інтернет-сервісами для роботи викладача. Особливу увагу було приділено ресурсам для створення інтерактивних завдань, роботі в середовищі Google Classroom, цифровим інструментом формувального оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти.

Всі учасники семінару-практикуму отримали подарунки – буклети, смайлики та сувеніри виробів із глини, виготовлені членами гуртка технічної творчості.

 

Демарецька Тетяна Іванівна, викладач ДНЗ «Пологівський професійний ліцей»

Переглянути фото з семінару можна  https://drive.google.com/drive/folders/1GuaA5OkaJc0lS0Q3y-DY9ZzSn2_hF-nR?usp=sharing  

Категорія: Мои статьи | Додав: Елена (11.11.2019)
Переглядів: 29 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]