Обмін досвідом, у рамках профорієнтації, з активістами молодіжного гуляйпільського об'єднання
12 березня юні пологівці – учні Пологівського професійного ліцею відвідали ХАБ у м. Гуляйполе.
         Метою поїздки були пріоритетні профорієнтаційні завдання та обмін новаторськими досвідами створення подібних молодіжних угрупувань.
 ХАБ – це відносно нове слово, для деяких воно є незрозумілим, бо має іншомовне коріння. Значення має також різне, проте суть – одну. Це вільна територія, будівля, прибудова, де діють певні власні правила організаторів. За кордоном ХАБи створюють з різною соціальною метою – виховною, культурною, реабілітаційною тощо.

      Гуляйпільський ХАБ, за словами організаторів, створено для культурного молодіжного дозвілля. Це, простіше сказано, клуб за інтересами.
Перед тим, як виникла “Територія свободи” (офіційна назва клубу), її організаторам – громадським активістам міста, довелося провести масштабну роботу.
По-перше, активісти виграли гранд на облаштування ХАБу, по-друге, офіlційно зареєстрували своє об’єднання, як громадську організацію “Інтеграція та розвиток”. Далі активістів чекали постійні перевірки, звіти та планування діяльності, та результат перевищив всі очікування – ХАБ функціонує та гостинно запрошує молодь навіть з сусідніх районів.
        У цьому сьогодні змогли переконатися пологівські студенти, які завітали в гості, як то кажуть, зі своїм багажем здобутків. Ліцеїсти розповіли про свій заклад, пріоритетні завдання, дозвілля. Разом з гуляйпільцями, юні пологівці співали пісні під гітарний акомпонемент, жартували, розповідали про перемоги та поразки, ділилися планами на майбутнє, переглядали відео-презентації.
        На юних пологівців чекав цікавий майстер-клас, підготовлений господарями ХАБу -  спеціальними фарбами, що не змиваються, діти разом з дорослими, створювали малюнки на тканині. Задоволенню не було меж!
Організатором проведення зустрічі були  вихователька гуртожитку Пологівського професійного ліцею Ольга Ангелова спільно з Ангеліною Устименко – головним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту Пологівської РДА.
ФОТОЗВІТ

Вихователька гуртожитку ДНЗ "Пологівський професійний ліцей"      Ольга Ангелова
 
Категорія: Мои статьи | Додав: Елена (17.03.2020)
Переглядів: 14 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]