Олімпіада з історії

Геніальний іспанський письменник, автор низки всесвітньо відомих творів М.Сервантес писав: "Історія -скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього".

З метою підвищення інтересу до вивчення історії, розвитку критичного мислення і творчої активності учнів щороку Науково-методичний центр ПТО У Запорізькій області проводить олімпіади з історії. 18 квітня 2017 року на базі Державного навчального закладу "Запорізький професійний ліцей автотранспорту" була проведена обласна олімпіада з предмета "Всесвітня історія", в якій взяли участь кращі знавці історії із 32 професійно-технічних навчальних закладів області. Під керівництвом викладача Данілової Л.А. наполегливо і ретельно готувався до олімпіади і наш третьокурсник, майбутній електрогазозварник Лозицький Данило. 

Після перевірки робіт 19 квітня журі визначило переможців. Приємно, що у запеклій боротьбі наш однокурсник виборов почесне четверте місце. Ми Щиро вітаємо Данила із вдалим виступом і бажаємо йому міцного здоров'я, успішного закінчення навчання, здійснення всіх планів і найпотаємніших мрій, а Людмилі Анатоліївні - натхнення і подальших творчих злетів.

Старостат ДНЗ "Пологівський професійний ліцей"

 

Категорія: Мои статьи | Додав: nstalena92 (28.04.2017)
Переглядів: 45 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]