Палке серце ліцеїста

За легендою, християнський священик Валентин жив за часів імператора Клавдія II Готського (III ст. від Р. Х.) й поруч з основним покликанням займався природничими науками та медициною. Войовничий імператор Клавдій нібито вважав, що сім'я заважає солдатам воювати за імперію і видав едикт, яким забороняв воїнам одружуватися. Валентин, попри цей указ, продовжував таємно вінчати всіх охочих. За це його заарештували й ув'язнили під охороною офіцера, прийма́чка якого була сліпою. Священик оздоровив її, а опісля навернув на християнство батька й цілу родину. Довідавшись про це, імператор наказав відтяти йому голову, що й сталося 14 лютого.

В Україні стало доброю традицією відзначати цей день святковими подарунками для своїх коханих та рідних людей.  Саме тому,  14 лютого, за ініціативою голови учнівського самоврядування Єременко Аліни учні ДНЗ «Пологівський професійний ліцей», при підтримці адміністрації ліцею та за участю відділу сімї, молоді та спорту Пологівської райдерж адміністрації  завітали з привітаннями до наших захисників .

Під керівництвом заступника директора з навчально-виробничої роботи  Кудінова Олексія Анатолійовича, заступника директора з виховної роботи Кілімова Анатолія Вікторовича   та майстра виробничого навчання Жемчужнікової Алли Михайлівни приготували з учнями групи № 7 концертну програму, з учнями груп 2,3,4,6,7,8,9,10,11,12 власноруч зробленні валентинки та з учнями груп 10,11 святкові пироги та пряники у вигляді своїх палких сердець та вирушили до справжніх патріотів, синів України , військовослужбовців ЗСУ, які дислокуються у місті Пологи.

Зустріч була зворушливою та приємною. Військовослужбовцям були приємно скуштувати смаколики та з радістю подивились виступи учнів з піснями та віршами. Також, на згадку, учні прикрасили їдальню захисників своїми валентинками.

По завершенню свята, військовослужбовці пообіцяли учням ліцею завітати в гості на наступне свято у ліцей.

Заступник директора

з навчально-виробничої роботи

Кудінов Олексій Анатолійович

Категорія: Мои статьи | Додав: alenkannnnn (19.02.2018)
Переглядів: 89 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]