Перший етап (ліцейний) Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Електромонтер з ремонту та обслуг

12 березня 2019 року в Державному навчальному закладі «Пологівський професійний ліцей» проведено перший етап (ліцейний) Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Конкурс проведено з метою підвищення рівня професійної підготовки учнів до роботи в умовах ринкових відносин, удосконалення професійних знань, умінь, навичок та визначення учасника ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Приймали участь у конкурсі учні третього курсу групи №6, другого курсу групи №2 та поза конкурсом учні першого курсу групи №8, які склали гідну конкуренцію своїм старшим товаришам.

За рішенням журі переможцем визнано учня групи №2 другокурсника Колісника Владислава. Він і буде представляти наш навчальний заклад на ІІ (обласному) етапі конкурсу в м. Запоріжжі 27 березня 2019 року.

Дякуємо учасникам конкурсу та майстрам виробничого навчання Бренчу Сергію Миколайовичу, Волковинському Євгенію Анатолійовичу та Гриню Ігорю Вікторовичу за підготовку та проведення конкурсу фахової майстерності.

 

Старший майстер ДНЗ «Пологівський ПЛ»

Коломацька Наталія Олександрівна

Категорія: Мои статьи | Додав: alenkannnnn (14.03.2019)
Переглядів: 32 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]