Пологівський ліцей відкриває двері

Усе життя людини складається з виборів. Зробивши один вибір, ми відсікаємо безліч інших можливостей, а тому кожного разу, як нам випадає щось обрати, ми повинні все ретельно зважувати, щоб зроблений нами крок помітно звучав відлунням у лабіринті нашого життя.

Вибір професії – один з найвідповідальніших моментів у житті кожної людини, адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов життєвої повноцінності. Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя.

Через два місяці школи  закриють двері перед 11-ти класниками і поставлять перед вибором 9-ти класників. Школярі, як невпевнені  «пташенята» вилетять з шкільного гнізда і стануть на роздоріжжі доріг. На цьому роздоріжжі  буде стояти і Державний навчальний заклад «Пологівський професійний ліцей», який гостинно відкриває двері і протягує руку допомоги у виборі свого місця в житті.

Перший крок допомоги у виборі професії ліцей зробив, провівши « День відкритих дверей» 16 березня 2018року.

На цей захід були запрошені учні шкіл 9-х і 11-х класів всього району.

В ліцей завітали 112учнів, які отримали позитивні емоції  від зустрічі.

     Учні ознайомилися з кабінетами і лабораторіями, де дають знання по професіям «кухар.кондитер», «електрогазозварник», «водій категорії В і С1», «електромонтер з ремонту і обслуговуванні устаткування». Побачили виставку продукції, що випускається ліцеїстами на уроках виробничого навчання по кожній професії, а саме: сміттєві баки в вигляді пінгвінів та великої місткості для багатоповерхівок, лавки, гаражні ворота, фігурна ковка, букети чудових квітів з овочів, що розквітли на дзеркалах,  гарні пироги, тістечка.

З великим задоволенням учні  подивились презентації по професіям і відео з участю наших учнів .Залюбки підтримували виступ учнів ,які розважали   піснями і танцями .Всіх присутніх пригощали смачним обідом.

Всі  присутні були задоволені проведеним заходом.

Голова методичної комісії

 по професії «кухар, кондитер»

Кащенко Наталія Володимирівна

Категорія: Мои статьи | Додав: alenkannnnn (21.03.2018)
Переглядів: 63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]