Призовник – 2016

23 вересня 2016 року о 9.00 на базі військової частини пп В0105 комунальним закладом «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації відбувся фінал обласного військово-спортивного конкурсу для працюючої та студентської молоді «Призовник – 2016».
17 команд працюючої та студентської молоді призивного віку, які навчаються та допущені до служби у лавах Збройних сил України, тримали нагоду випробувати свій фізичний, духовний, морально-психологічний стан: мужність, рішучість, стійкість. 
Під час програми змагань команди прийняли участь у таких видах випробувань: стрільба в електронному тирі, спеціалізований крос, домедична допомога в умовах бойових дій, військово-прикладна естафета, розбирання та збирання зброї, підтягуванні у бронежилеті, виконання нормативів у засобах захисту, а також конкурсу строю та пісні. 
Пологівський район цьогоріч представляли дві команди ДНЗ Пологівський профісійний ліцей та ДНЗ Чубарівський аграрний ліцей. )Пологівці гідно зарекомендували себе в ході всіх змагань, Кожен з 20 учасників команд приміряв на себе нелегку ношу військовослужбовця ЗСУ. 
Пологівська райдержадміністрація щиро вдячна керівництву ДНЗ Пологівський ППЛ та ДНЗ Чубарівський аграрний ліцей за згоду прийняти участь у змаганнях та учням за активну боротьбу в конкурсі.

Категорія: Мои статьи | Додав: nstalena92 (20.03.2017)
Переглядів: 39 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]