Професія «кухар»- це завжди престижно

          Професія «кухар»- це завжди престижно

Люди будь-яких професій вважають,що їх професія  сама важлива,а тому хоч раз на рік повинна згадуватись і святкуватись.

   Професія  «Кухар» необхідна і актуальна в усі часи ,оскільки без їжі  людина не може існувати. Перші кухарі з'явилися на землі  з появою самого  людства.

Але отримуючи задоволення від прийому їжі , нікому не спадало на думку  вітати кухарів зі святом. І лише з ініціативи Всесвітньої асоціації кулінарних співтовариств  в 2004 році  запровадили « День кухаря», як професійне свято і святкують його в жовтні місяці.

   Пологівський професійний ліцей, де навчають професії «Кухар», також святкував це свято. Підготувала і провела це свято викладач спецпредметів кухарів Кащенко Наталія Володимирівна.

  Присутні на святі учні всіх професій і гості  дізнались багато цікавого, але в основному  акцент був на страви української кухні - це борщ, вареники, галушки  і сало. Про всі ці страви учні  слухали розповідь,дивились відео, презентації і в дарунок отримували  танці і пісні  під такими ж назвами «борщ», «галушки», «сало» і пісню «А мій милий вареничків хоче».

  І звичайно ж свято кухарів не могло пройти без їстівних дарунків. Всіх присутніх пригощали свіжоспеченими пиріжками з гарбузом.


Голова методичної комісії по професії «кухар»:

  Кащенко Наталія Володимирівна

                     

Категорія: Мои статьи | Додав: Елена (30.10.2019)
Переглядів: 16 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]