Проведення Місячника безпеки

Проведення Місячника безпеки 
в Державному навчальному закладі «Пологівський професійний ліцей»
На виконання спільного наказу ГУ ДСНС України у Запорізькій області, Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста, Добровільного пожежного товариства України в Запорізькій області «Про проведення Місячника безпеки в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладах області в 2016 році» було заплановано та проведено ряд заходів в рамках Місячника безпеки, який відбувся у період з 07.11.2016 р. по 07.12.2016 р. 
Наказом по ліцею затверджено Умови проведення Місячника безпеки життєдіяльності, створено склад організаційного комітету. Під час проведення Місячника безпеки відбулися:
- конкурс дитячого малюнку «ДСНС – очима дітей»;
- тематичні виховні години «Безпечне дитинство – майбутнє країни»;
- проведені учбові заняття з евакуації в разі виникнення пожеж або надзвичайних ситуацій;
- проведені майстер-клас та конкурс по наданню першої невідкладної допомоги;
- проведені огляди укомплектованості куточків з безпеки життєдіяльності;
- проведений конкурс літературних творів з тем: «Попередження пожеж та надзвичайних ситуацій» та «Професійні рятувальники на роботі».

З 07.12.2016 р. по 16.12.2016 р. були підведені підсумки Місячника безпеки життєдіяльності та визначено переможців серед учнів ліцею. Активну участь прийняли учні гр. 11 «Кухар; кондитер», гр. 9 «Електрогазозварник; водій», гр. 4 «Електрогазозварник; водій», гр. 5 «Кухар; кондитер».

Категорія: Мои статьи | Додав: nstalena92 (20.03.2017)
Переглядів: 44 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]