Проведення Тижня знань основ безпеки життєдіяльності

На виконання спільного наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області та Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області № 494/324/35 від 30.08.2018р. у Державному навчальному закладі «Пологівський професійний ліцей» з 15 жовтня 2018р. стартував Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності.

В рамках Тижня знань основ безпеки життєдіяльності проведено ряд інформаційно-пізнавальних лекцій з безпечної життєдіяльності, конкурс на кращий малюнок «Охорона праці у моїй професії» та ще ряд заходів запланованих з метою закріплення знань, умінь і навичок, а також формування свідомого та поважного ставлення до збереження життя і здоров’я людей, як в умовах загрози чи виникнення надзвичайної ситуації, так і в повсякденному житті.

Визначною подією стала зустріч з працівниками регіонального підрозділу ДСНС та швидкої медичної допомоги. Вже за доброю традицією 18 жовтня 2018р. до ліцею знову завітали гості для проведення відпрацювання дій і навичок під час евакуаційних заходів у разі виникнення пожежі, застосування первинних засобів пожежогасіння та надання домедичної допомоги потерпілим. Учасниками тренувань, що проходили під керівництвом заступника директора  з навчально-виховної роботи Кілімова Анатолія Вікторовича та інженера з охорони праці Режко Катерини Миколаївни із залученням представників ДСНС та невідкладної медичної допомоги, були усі учні та працівники ліцею.

Рятувальники продемонстрували ліцеїстам знаряддя для проведення рятувальних операцій, розповіли про те, які  існують типи вогнегасників, навчили користуватися ними. Учні та працівники мали змогу власноруч загасити полум’я за допомогою вуглекислотних та порошкових вогнегасників. Учасникам тренувань продемонстровано як відбувається гасіння пожежі за допомогою лафетного ствола.

Команда швидкої медичної допомоги навчила та продемонструвала як надавати домедичну допомогу потерпілим у разі знепритомлення, при переломі кінцівок, при опіках та обмороженні, враженні електричним струмом, а також відповіли на безліч питань, що цікавили учнів.  

Працівники та учні ліцею дякують керівництву і працівникам служби з надзвичайних ситуацій, бригаді невідкладної медичної допомоги за співпрацю, надання корисної інформації та незабутні враження!

     
   

Інженер з охорони праці

Режко Катерина Миколаївна

 

Категорія: Мои статьи | Додав: alenkannnnn (21.10.2018)
Переглядів: 62 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]