Різдвяний вертеп в гостях у пологівців

Події містаРіздвяний вертеп в гостях у пологівців

Вже на протязі чотирьох років у працівників професійного ліцею та їх вихованців склалася чудова Різдвяна традиція . Спочатку діти , а потім і викладачі на Різдво ,зарядившись святковим настроєм та перевдягнувшись в барвисті костюми, вирушали вітати зі світлим святом своїх колег та простих пологівців .

 

Поспілкувавшись з активістом Вертепу викладачем англійської мови Оксаною Карлихановою, дізнаємося що :

 

«Раз свято Різдва припало на вихідний день, ми вирішили провести Вертеп викладацьким колективом».

 

До речі, за словами колег, пані Оксанна власноруч готувала ще й сценарій постанови.

 

«Кожного року – продовжує Оксана Володимирівна – ми з учасниками Вертепу відвідуємо співробітників – пенсіонерів , співробітників,які знаходяться в декретній відпустці ,а також тих, жителів хто просто запросить у гості наш дружній колектив. Це дуже приємно,адже люди чекають та радіють нашому приходу, як діти».

 

Цього року колядники відвідали мікрорайону Пологи – 5,ПЛМГ, побували у співробітника в Воскресенці та просто ходили містом ,вітаючи пологів чан з Різдвом.

 

« Перехожі нас вітали і багато хто фотографувався з нашим колективом. Усі були веселі та задоволені , адже коли ми створюємо свято своїми руками – світ стає добрішим,а люди щасливішими!»

 

А від редакції хочеться побажати побільше таких міроприємств на свята. Тож ,організації міста, переймайте ініціативу у викладачів ліцею. Даруйте собі та оточуючим « шматочок» позитивного настрою і не лише на свята…

 

 

        

 

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО http://www.rayonka.com/news/view/name/koladniki/

Категорія: Мои статьи | Додав: nstalena92 (15.01.2018)
Переглядів: 44 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]