Главная
Регистрация
Вход
Суббота
24.03.2018
17:01
Приветствую Вас Гость | RSS

Державний навчальний заклад "Пологівський професійний ліцей"

Меню сайта

Категории раздела
Мои статьи [114]

Статистика

 Каталог статей 
Главная » Статьи » Мои статьи

Робота методичної комісії викладачів природничо-математичних дисциплін

19 лютого 2018 року в Державному навчальному закладі «Пологівський професійний ліцей» відбулося чергове засідання методичної комісії викладачів природничо-математичних дисциплін. Метою засідання була необхідність обґрунтування впровадження сучасних технологій у практику роботи, стимулювання прагнення педагогів до пошуку та творчості.

Викладачі активно візуалізували власний образ та образ покоління наших учнів, розглянули актуальні питання сучасної педагогіки: як відповідати викликам інформаційних технологій; як заохочувати учнів до навчання; як залишатися цікавими й авторитетними в учнівському середовищі. Учасники засідання вказали на основні напрями використання інформаційних технологій у процесі навчання хімії, фізики, математики та обмінялися досвідом по темі «Застосування сучасних технології в практиці роботи вчителя», які розвиватимуть компетенції, необхідні для життя 21 століття.

Цікавою та змістовною була презентація викладача математики Хмарського Миколи Івановича «Вплив науково-методичної підготовки та професійної майстерності вчителя на результат навчально-виховного процесу» про спрямування навчального процесу на демократизацію взаємовідносин викладача й учнів, що відображається в нових підходах до навчання, створенні сприятливої атмосфери співробітництва.

На високому методичному рівні провела відкритий урок з біології по темі «Вода та її роль в живих організмах» викладач Бакаєва Галина Давидівна. Уміло продумані етапи уроку з використанням комп’ютерних технологій, правильність добору  матеріалу, складання кластерів, використання міжпредметних зв’язків сприяли свідомому засвоєнню теми, розвитку логічного мислення й інтересу до навчання. Після закінчення уроку присутні взяли участь в обговоренні у форумі «Питання – відповіді»» й провели турнір «Словник педагогічних інноваційних термінів».

Зосереджено, з цікавістю учасники засідання слухали виступ викладача інформатики Полуляхової Альони Андріївни, яка надала практичні рекомендації щодо ведення власних сайтів і блогів, організації дистанційного навчання.

По закінченню засідання комісії на запитання викладачів природничо-математичних дисциплін була надана консультативно-методична допомога з окремих питань організації навчального процесу головою методичної комісії Демарецькою Тетяною  Іванівною, яка розповіла про освітній конвент «Портфель сучасного педагога: тренди, формати, технології навчального процесу» й запровадження освітніх практик, які розвиватимуть компетенції.

Голова методичної комісії викладачів природничо-математичних дисциплін,

викладач ДНЗ «Пологівський ПЛ» Демарецька Тетяна Іванівна

 

Категория: Мои статьи | Добавил: alenkannnnn (20.02.2018)
Просмотров: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Вход на сайт

Поиск

Друзья сайта

Copyright MyCorp © 2018