Ром з Пологівщини взяв участь у Всеукраїнському фестивалі
31 серпня – 1 вересня м. Приморськ приймав талановитих гостей з усієї України на фестивалі «Ми – українські – We are Ukrainian», присвячений 80-й річниці утворення Запорізької області й Приморського району.

Організаторами фестивалю виступили Департамент культури, туризму, національностей і релігій Запорізької облдержадміністрації, Приморська ОТГ, Асоціація національних меншин Запорізької області, обласний методичний центр культури і мистецтва та відділ культури Приморської міської ради.

Фестиваль вже 21 рік збирає представників національних спільнот. У Запорізькій області проживає понад 120 національностей і народностей, які мають спільну мету – розбудову нашої держави.

Відділ культури і туризму Пологівської РДА організував участь юного таланта з Пологівщини ромської національності – Івана Демоненка у цьому масштабному фестивалі.

– Давно помітили жагу цієї дитини до творчості, до мистецтва музики, його велике бажання пізнати більше. Тож, не роздумуючи запропонували Івану взяти участь у Всеукраїнському фестивалі, і він показав себе на вищому рівні. – говорить Марина Діденко, начальник відділу культури і туризму РДА.

Хлопець виступав на гала-концерті на рівні з усіма артистами, виконав дві пісні (циганську та українську).


Джерело: http://p-i-k.zp.ua/rom-z-pologivshhyny-vzyav-uchast-u-vseukrayinskomu-festyvali-x1f4f7-x1f4f9/
Категорія: Мои статьи | Додав: Елена (15.09.2019)
Переглядів: 91 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]