Свято до 8 березня "Мелодія звучить"
Свято «Мелодія звучить»
            8 березня - свято, яке традиційно вважається днем жіноцтва. В ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» від щирого серця майстри виробничого навчання Прасолов О.А та Гонтар І.О. разом з хлопцями 2, 9, 11, 5 та 7 груп у четвер 05 березня на святі «Мелодія звучить» привітали всіх наших красунь та розумниць з цим прекрасним святом. Не інакше - день Жінки - має бути особистим святом кожної свідомої людини. Людини, небайдужої до природних цінностей та найперших людських пріоритетів. Рід. Сім'я. Мати, сестра, бабуся, подруга, - всі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві, про що з трепетом у серці розповідав ведучий, учень 2 групи Назаренко Артем. Для чоловіків крім того - дівчина, дружина, особливо дружина - уособлення затишку, статусу, роду, продовження життя.
                Всіх присутніх зі святом привітав директор ліцею Чесноков І.І. зі словами: «Шануймо жінок, друзі. Даруймо їм привітання, квіти, увагу. Зробімо їх життя комфортнішим, зручнішим, сповненим кохання та радості. Зробімо їх життя щасливішим. Хіба не в цьому мета позитивно свідомого існування людини - робити життя того, кого цінуєш - кращим? Без жінки уявити наш світ неможливо. І він - цей світ - у якому є жінка - прекрасний. Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні!». До цих слів приєдналися заступник з виховної роботи Кілімов А.В., заступник з навчальної частини Кудінов А. А.
              Кожну жінку в залі – викладачку, майстра виробничого навчання, методистку, секретарку, виховательку чи технічну працівницю, було поетично порівняно з першою весняною квіткою – бузком, тюльпаном, примулою, гіацинтом, крокусом. Дарували слова привітання, вірші, пісні.
           Щиро дякуємо нашим чоловікам та хлопцям за таке чудове, насичене емоціями свято!

Викладач інформатики та ІТ ДНЗ «Пологівський ПЛ»   Олена Сердюк

          
Категорія: Мои статьи | Додав: Елена (11.03.2020)
Переглядів: 23 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]