Свято Водохрещення

Свято Водохрещення

Занурення в ополонку давно стало невід’ємною частиною святкування Хрещення Господнього. 19 січня люди традиційно освячують воду та пірнають в ополонку, щоб набратися сил і здоров’я на цілий рік та очиститись від гріхів.

Вважається, що на Водохрещення з опівночі до опівночі вода набуває цілющих властивостей, лікуючи тілесні і духовні хвороби.

Цього року й учні Державного навчального закладу «Пологівський професійний ліцей» взяли активну участь у святі Водохрещення, яке відбулося в парковій зоні відпочинку «Бублик» на річці Конка м. Поліг.

Учні ліцею звели намети для переодягання та обігріву учасників дійства і організували польову кухню. Майстри виробничого навчання Гаврилюк Наталія Петрівна та Горбенко Наталія Вікторівна зі своїми вихованцями-кухарями Остапенко Марією, Плотніковою Марією, Азановою Юлією, Деревенко Іриною, Мухою Іваном та Скориною Олександром на вогнищі приготували гарячий чай для присутніх на дійстві та нагодували кожного смачним кулішем. А такі учні як Скорина Олександр та Семенов Дмитро вперше випробували себе «моржами».

Тож у силу цілющої води віримо! Сьогоднішні моржі довели, що вірують у Бога та  в себе і дотримуються народних традицій гідно.

 

Заступник директора з виховної роботи

ДНЗ «Пологівський ПЛ»

Кілімов Анатолій Вікторович

 

Категорія: Мои статьи | Додав: alenkannnnn (23.01.2018)
Переглядів: 55 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]