Тиждень фізики в ДНЗ «Пологівський професійний ліцей»

Члени фізико-технічного гуртка під керівництвом викладачів Демарецької Тетяни Іванівни й Полуляхової Альони Андріївни підготували й провели тиждень фізики під гаслом «Фізика – круто, фізика – клас, ця наука саме для нас».

Протягом тижня (10.04.208 – 17.04.2018) учні нашого ліцею розв’язували кросворди та ребуси, складали загадки про фізичні явища, змагалися в брейн-ринзі  «Віват фізиці», захищали проекти «Фізика в моїй професії», приймали участь у конкурсі саморобних приладів з фізики й астрономії, провели тематичну лінійку до Дня космонавтики «Україна – космічна держава» та випускали стінгазети «Фізика навколо нас».

Майбутні кухарі Ярошенко Тарас і Янько Інна (група №11) підготували відеоролик «Фізика за обіднім столом» і продемонстрували умову рівноваги ричагів, використовуючи ложки, вилки та ножі.

Найактивнішими учасниками конкурсу розв’язування кросвордів і ребусів з фізики стали учні другого курсу Литвиненко Євген і Кучер Богдан (група №4).

Цікаві загадки про фізичні явища склали майбутні електрогазозварники Сізіков Олексій, Тарасюк Сергій і Василенко Андрій (група №3).

Саморобні фізичні прилади можна було виготовити заздалегідь або під час проведення майстер-класу у рамках тижня фізики. Електрифікований макет території нашого ліцею, чудові краєвиди, де сама земля дихає козацтвом, виготовили майбутні електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування Шолух Артур і Мельниченко Сергій (група №8). «Терези чутливі» виготовили майбутні кухарі Фьоклін Дмитро й Плотнікова Марія (група №11). Електричні прилади й макети для демонстрації законів послідовного й паралельного з’єднання провідників виготовили першокурсники-електрики Профатило Владислав, Назаренко Артем і Лихварь Станіслав (група №2). Макети космічних апаратів до Дня космонавтики зробили Сіденко Олександр, Товкач Світлана та Височина Дар’я (група №12).

Члени редколегії фізико-технічного гуртка створили загальноліцейну газету «Фізика навколо нас» і провели брейн-ринг «Віват фізиці».

Учні кожної групи захищали свої проекти «Фізика у моїй професії». Найкращі презентації «Електромонтер і фізика» (Семенов Дмитро, група №6), «Фізика у професії кухаря» (Остапенко Марія, Деревенко Ірина, група №11), «Електрогазозварник і фізика» (Говоров Андрій, група №9).

В останній день тижня на лінійці переможці отримали грамоти та цінні подарунки. Предметний тиждень фізики пройшов цікаво та змістовно, залишивши позитивні враження як у учнів так і в педагогічних працівників.

Голова методичної комісії викладачів природничо-математичних дисциплін

Демарецька Т.І.

Категорія: Мои статьи | Додав: alenkannnnn (16.04.2018)
Переглядів: 44 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]