Тиждень інформатики, День безпечного Інтернету

Тиждень інформатики, День безпечного Інтернету

Традицією в нашому ліцеї є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики. Це дійсно корисно, вносить різноманітність у ліцейне  життя. Підвищує рівень знань учнів з інформатики, розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість, виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності.

Позакласна робота з інформатики є невід'ємною частиною всієї навчально-виховної роботи в ліцеї. Вона поглиблює знання, залучає до вивчення предмета всіх учнів, сприяє розвитку їх інтелекту, розширює світогляд.

Заходи були спрямовані на:

• розвиток творчої фантазії;

• логічного мислення;

• вміння орієнтуватися в інформаційному просторі;

• формування обов'язковості, відповідальності, креативності.

Для учнів 4, 6, 11 та 5 груп проводилась  «Година Коду». Зацікавленість дітей викликав конкурсний, ігровий характер заходу. Учасники показали теоретичні знання, вміння розв'язувати різні завдання, розкрили творчий потенціал. Взяли участь у Всеукаїнській інтернет олімпіаді з інформатики, де отримали сертифікати та дипломи.

11 лютого 2020 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. ДНЗ «Пологівський ПЛ»  не виключення і теж провів низку цікавих заходів.

Виготовляли з учнями та поширювали пам’ятки «Безпечний Інтернет» серед учнів ліцею; переглядали відео фрагментів : “Захисти свою персональну інформацію”, «Друзі з Інтернету»; провели виховний захід «Я - за безпечний Інтернет». Для учнів пройшов тренінг, на якому були обговорені такі питання, як правила користуванням Інтернетом, використання і небезпека віртуального спілкування, захист неповнолітніх в Україні, кібербезпека; за результатами проведених заходів учні виготовили постери  «Безпека дітей в Інтернеті», взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет»  з учнями 11, 6 та 5 груп, де діти отримали Сертифікати учасника та Дипломи І,ІІ та ІІІ ступеня.

Всі діти були задоволені, отримавши безліч корисної інформації та позитивні емоції.

ФОТОЗВІТ

Вчитель інформатики ДНЗ «Пологівський ПЛ»              Олена СЕРДЮК

 

 

Категорія: Мои статьи | Додав: Елена (22.02.2020)
Переглядів: 32 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]