Тиждень військово-патріотичного виховання в Пологівському професійному ліцеї

Вже доброю традицією стало щорічно проводити тиждень військово-патріотичного виховання в державному навчальному закладі «Пологівський професійний ліцей» з метою формування патріотично зрілої особистості, розширення і поглиблення національно-громадянських і військово-патріотичних уявлень і знань. В цьому році цей захід підготували викладачі предмету «Захист Вітчизни» Кошельник Володимир Володимирович та Демарецька Тетяна Іванівна.

Протягом тижня (03.12.2018 р. – 09.12.2018 р.) учні нашого ліцею випускали стінгазети до 25-ї річниці Збройних сил України, приймали участь у спортивних конкурсах і турнірах, організували зустріч із воїнами військової частини та провели акції, присвячені доброті й милосердю, уроки мужності «Слава героям» у рамках предмета «Захист Вітчизни» та тренінгові заняття «Надання невідкладної допомоги потерпілому».

5 грудня в нашому навчальному закладі за підтримки відділу молоді та спорту Пологівської районної державної адміністрації відбувся військово-патріотичний захід «Збройні сили України – щит держави». До ліцею завітали старшокласники загальноосвітньої школи №4 та воїни Збройних сил України, які несуть варту на одному з об’єктів нашого міста. Військовослужбовці ознайомили учнів із навичками та прийомами розбирання та збирання автомата АК, виконанням вправи зі стройової підготовки та роз’яснили основні прийоми військової стратегії й тактики. Учасники військово-патріотичного заходу провели турнір з волейболу та перевірили свої сили в змаганні з армреслінгу. За результатами змагання переможцями в боротьбі на руках стали: учень групи №4 Носко Данило (вагова категорія 60 кг), військовослужбовці Каланча Олександр і Позняк Олександр (вагова категорія 70 кг) та учні груп №4 і №3 Педаш Іван, Сахно Павло (вагова категорія 80 кг). Волейбольний турнір виграли учні Пологівської ЗОШ №4.

Головний фахівець відділу молоді та спорту Пологівської районної державної адміністрації Устименко Ангеліна та учасник бойових дій АТО на сході, сержант резерву Андрющенко Олександр вручили ліцеїстам подарунки: костюми для участі в районних урочистих заходах та медалі учасникам змагань.

По особливому 6 грудня пройшов вечір відпочинку до Дня Збройних сил України, підготовлений учнями ІІ курсу. Яскравим, традиційним стало проведення фестивалю патріотичної пісні, в якому перемогу та найбільші симпатії глядачів отримали учні групи №9 Демоненко Іван і Жадан Андрій та учениця групи №7 Коробенко Вікторія.

Цікавими і змістовними були мультимедійні презентації «Збройні сили України» і «Щит держави», які створив учень групи №2 Крат Владислав.

Велике задоволення отримали учні і гості ліцею від танцювальної композиції у виконанні Єременко Аліни (група №7) та Гетьманських Юлії та Євгенії (група №5). А колектив «Хамбл» і Майстренко Ігор (група №3) подарували присутнім естрадно-розважальний танок й отримали шквал овацій.

Тиждень військово-патріотичного виховання був насичений різноманітними цікавими заходами, що змушують кожне серце битися в унісон та глибше усвідомлювати, що є для нас Батьківщина.

     

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Пологівський професійний ліцей»

Кілімов Анатолій Вікторович

Категорія: Мои статьи | Додав: alenkannnnn (14.12.2018)
Переглядів: 28 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]