У День молоді по Пологах майоріли жовті жилетки

У День молоді по Пологах майоріли жовті жилетки

10 Листопада, 2015

Рубрика: Події міста

Автор: Марія КАІРА

 

Сьогодні, 10 листопада, волонтери Пологівського РЦСССДМ разом з учнями Пологівського профліцею провели вуличну акцію, присвячену Всесвітньому дню молоді.

    

         Фахівці центру не обходять увагою жоден важливий міжнародний чи всесвітній ДЕНЬ! Вони завжди активні та дієві. Ось і сьогодні волонтери роздавали пологівцям тематичні буклети та листівки з метою пропаганди здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров’я.

До інформації…

         Всесвітній день молоді завжди святкують 10 листопада. Представники молоді зазвичай святкують свій день дуже шумно та весело. Свято було встановлене на честь річниці з дня заснування Всесвітньої федерації демократичної молоді в 1945 році.

          Тоді 10 листопада в Лондоні завершилася тижнева Всесвітня конференція молоді. Її проведення ініціювала Всесвітня рада молоді, створена для участі в боротьбі з нацизмом. На конференції 1945 року були присутні представники 63 країн. А в цілому рух об'єднав 30 мільйонів людей по всьому світу.

           Сьогодні свято відзначають активісти руху, які займаються питаннями миру на планеті, захисту прав молоді, незалежності націй, боротьбою з расизмом та захистом здоров'я молодого покоління.

           Безпосередньо 10 листопада зазвичай проводяться фестивалі молоді та студентів. Перший такий фестиваль всесвітнього масштабу відбувся в 1947 році у Празі.

Категорія: Мои статьи | Додав: nstalena92 (16.11.2015)
Переглядів: 93 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]