У Пологівській дитячо-юнацька спортивній школі відбулася квест-гра для учнівської молоді «Я – Громадянин!».

У Пологівській дитячо-юнацька спортивній школі відбулася квест-гра для учнівської молоді «Я – Громадянин!».

I7zDtMB3ZGM

Захід відбувся з метою громадянсько-патріотичного виховання молоді, формування готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку, формування у молоді активної громадянської, державницької позиції та почуття власної гідності, в рамках реалізації Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» та Всеукраїнського тижня права.

У заході взяло участь 6 команд, а це понад 60 представників шкільної молоді 9-11 класів м.Пологи та команда Пологівського професійного ліцею.

Від влади всіх присутніх вітала заступник голови райдержадміністрації Півень І.Г.

Протягом гри команди  дізналися більше про державні установи, необхідні у громадському житті людини та поринули у світ прав та обов’язків. На конкурсних етапах учасників чекали цікаві завдання, які допоможуть навчитися практичним навичкам: складати різноманітні заяви, за допомогою он-лайн ресурсів, надавати долікарську допомогу, виготовляти патріотичну символіку та інше. Вихованці навчальних закладів продемонстрували свої таланти у творчих конкурсах та проявили кмітливість в інтелектуальних завданнях.

На етапі гри «Військовий комісаріат» – гравців зустрічали учасники бойових дій представники ГО «Ветерани АТО Пологівщини». Колишні  військові професійно пояснювали учасникам змагання  збірку автомату.

За результатами змагань призові місця розділилися наступним чином:
1 місце – Пологівська загальноосвітня школа № 4 команда «Амазонки з  річки Конки»;
2 місце – Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа № 2;
3 місце – Пологівський колегіум № 1.

Команди переможці відзначені  кубками, за участь всі команди нагороджені солодкими призами від організатору заходу  відділу молоді та спорту райдержадміністрації.

Категорія: Мои статьи | Додав: nstalena92 (01.01.2016)
Переглядів: 158 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]