Главная
Регистрация
Вход
Суббота
24.03.2018
16:51
Приветствую Вас Гость | RSS

Державний навчальний заклад "Пологівський професійний ліцей"

Меню сайта

Категории раздела
Мои статьи [114]

Статистика

 Каталог статей 
Главная » Статьи » Мои статьи

Україна - це я!

      24.04.15 за ініціативою Пологівської РДА  та Пологівського РЦ СССДМ  в приміщенні РЦ СССДМ  відбулося засідання круглого столу за актуальною на сьогодні темою «Україна -  це я!».

      В засіданні приймали  участь  заступник голови Пологівської РДА Півень І.Г., учасник військових дій Хіміч М.М., голова районної організації інвалідів війни і Збройних Сил України Носко Ф.І.,учасники АТО Стрельченко С.С., Рулевський В.Д.,Костенко В.Д., вчитель початкових класів Пологівської НВК Кірилова Є.І., учениця ЗОШ №4 Сарана Катерина, учениця ЗОШ №2 Купріна Ліна, голова районного осередку ТОВ «Червоний Хрест» Плетінь Н.Є., учні ДНЗ «Пологівського професійного ліцею» Чуєнко Ігор та Деревянко Ярослава.

       Кожен з учасників висловив свій погляд щодо запропонованої теми. Ось про говорили учні ліцею.                     

      Народна мудрість говорить: «Хочеш змінити світ – почни з себе». Від того, яким буде кожен із нас залежить майбутнє України. Тому в ліцеї кожен  учень намагається змінитись на краще.

       Кожен громадянин України робить свій внесок в розбудову держави.

     Внесок учнів – навчання, оволодіння професійною майстерністю, бо ми опановуємо робітничі професії,які на сьогодні дуже затребувані(зварник, електрик, водій,монтажник гіпсокартонних  конструкцій,кухар)

    Щоб побудувати європейську державу потрібно бути не тільки гарним робітником, а й займати активну громадянську позицію,бути всебічно розвиненою особистістю, тому в ліцеї приділяють велику увагу і виховній роботі, яку умовно можна розділити на декілька  напрямків.

1.військово – спортивний напрямок

    Переважна більшість учнів – юнаки, майбутні захисники Батьківщини, тому працюють різноманітні  спортивні секції, гуртки ( «Тай бо», «Славія», «Армреслінг», секції футболу та волейболу).

    Команда ліцею приймає активну участь у різноманітних районних та обласних  змаганнях ( восени  проходили обласні змагання з військової підготовки – команда ліцею посіла призове місце)

  Ліцей протягом останніх років співпрацює з ДЮСШ, секція «Олімп» і як наслідок - 10 учнів нашого ліцею мають звання КМС з  армреслінгу.

   Результат - до лав Збройних Сил України  підуть загартовані призовники.

2.соціальна напрямок

      Майже 10 років ліцей співпрацює з районним центром соціальних служб. Лекції, дебати, відео лекторії, тренінги знайомлять нас з небезпечними ситуаціями (конфліки,насилля, СНІД, наркозалежність, тощо)допомагають нам виробити алгоритми поведінки в небезпечних ситуаціях, вчать більш відповідально ставитись до свого здоров»я.

     І як наслідок – соціально адаптована, спрямована на здоровий спосіб життя особистість.

3.національно - патріотичний напрямок

     Свідомий громадянин суспільства  - це людина , яка усвідомлює своє національне  коріння, знається на традиціях , обізнана з історичною  спадщиною. Тому учні ліцею приймають активну участь у заходах, присвячених  цьому напрямку роботи. А співпраця з районним краєзнавчим музеєм сприяє більш ґрунтовному підходу до цієї діяльності. Учні нашого ліцею протягом двох років  є активними  учасниками акцій , музейних уроків, історичних екскурсів, екскурсій (Голодомор 33 - го, визволення України, Андріївські вечорниці, Різдвяні свята).

      Це сприяє вихованню усвідомлення національної приналежності та історичної свідомості. І саме ці якості є підґрунтям для виховання активної громадянської позиції.

4. волонтерський рух

    Учні нашого ліцею не залишаються осторонь подій, що відбуваються на сході України: посилки воїнам АТО з одягом, медикаментами; листи, малюнки, обереги,маскувальні сітки, переказ коштів для потреб військових(збирали і здавали макулатуру), бібліотечки для лікарень; візити до Куйбишевського шпиталю з концертами  - все це дає нам змогу виявити свою причасність, громадянську позицію.

      Ми усвідомлюємо, що кожен із нас – це часточка України. Саме від того, яку життєву позицію займе кожен з нас, учнів,сьогодні, залежатиме  завтрашній день країни, бо ми - її майбутнє. Тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб виховати в собі якості соціально адаптованої, історично свідомої, всебічно розвиненої особистості з активною громадянською позицією. А допомагають нам в цьому старші наставники.

 

Члени ради учнівського самоврядування                            Тернавський Богдан

                                                                                            Шкарупа Надія

Категория: Мои статьи | Добавил: Karloxana (30.04.2015)
Просмотров: 181 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Вход на сайт

Поиск

Друзья сайта

Copyright MyCorp © 2018