ВІД ЛЮБОВІ ДО НЕНАВИСТІ…

ВІД  ЛЮБОВІ ДО НЕНАВИСТІ…

               В рамках Року Європи в Україні з початку лютого протягом трьох тижнів у бібліотеці нашого ліцею відкрита пересувна виставка «Влада почуттів. Німеччина 19/19». Її матеріали люб’язно надані нам фондом “Пам’ять, відповідальність і майбутнє”, з яким ліцей співпрацює протягом останніх півроку. З матеріалами  виставки  вже ознайомились учні груп №3, №4 та №7; вона ще триває…

                20 емоційних станів людини стали відправною точкою, щоб дати відвідувачам виставки наочне уявлення про 100-річну історію Німеччини через призму почуттів. Всі ці емоції і  представлені на виставці. Це  серія  світлин та плакатів, які ілюструють певні почуття людей відносно тієї або іншої емоції. Любов та ненависть, скорбота, образа, гордість та інші 15 почуттів, ви зможете відчути під час відвідування виставки, і замислитися про їх владу у минулому та сьогоденні.

                 Авторки виставки історики Уте та Беттина Фреверт. Титульну фотографію виставки зробила Реґіна Шмекен 6 липня 2017 року, напередодні саміту Великої двадцятки в Гамбурзі.

                  Реґіна Шмекен – одна з найвідоміших фотографів Німеччини. Виставка стала можливою в нашій країні завдяки співпраці з Міністерством закордонних справ Німеччини та Ґете-Інститутом, організована за патронату федерального міністра закордонних справ Гайко Мааса.

     Більшість плакатів виставки мають  QR-коди, які    містять посилання на відео-інтерв’ю зі свідками подій.

Запрошуємо усіх бажаючих, учнів та педагогів  відвідати нашу виставку та дізнатися про історію Німеччини не з документів і артефактів, а зі сторони емоцій, поспілкуватися, обговорити та поглибити  свої знання з історії.

Ласкаво просимо до бібліотеки ліцею! Завітайте!

ФОТОЗВІТ

Бібліотекар ДНЗ «Пологівський» ПЛ  Міщенко Т.І.

 

Категорія: Мои статьи | Додав: Елена (17.02.2020)
Переглядів: 75 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]