Зустріч з воїнами-захисниками

Воїн, боєць, військовослужбовець, захисник – це слова, якими пронизане наше сьогодення, жорстко розбурхане військовою агресією на Сході України.

Тож нині вкрай важливим стає виховання молодого покоління з урахуванням реалій такого сценарію подій, і тому в навчально-виховний процес необхідно включати живе спілкування, зустрічі з національними героями, котрі поділяються власним досвідом, розкажуть «від першої особи» про життя та подвиги побратимів.

5 лютого 2018 року у Державному навчальному закладі «Пологівський  професійний ліцей» за сприянням та підтримки відділу молоді та спорту Пологівської державної адміністрації відбувся військово-патріотичний захід.

До ліцеїстів груп № 2 «Електромонтер» та  № 3 «Електрогазозварник» завітали воїни Збройних сил України, які несуть варту на одному з обєктів нашого міста.

Розпочався захід в спортивному залі ліцею, де відбулося урочисте шикування та виконаний Державний гімн України.

Військовослужбовці виконали з учнями ліцею вправи зі стройової підготовки та ознайомили їх з навичками та прийомами розбирання та збирання автомата «Калашнікова». З першої хвилини, щойно почесних гостей було представлено, розмова одразу стала активною, адже бійці розповідали про своє життя, захоплення, переживання, розкривали секрети військової стратегії ліцеїстам. Аудиторія була сповнена духом патріотизму та побратимства.

Ліцеїсти навчального закладу щиро подякували за можливість поспілкуватися з воїнами-захисниками.

 

Заступник директора з ВР

Кілімов А.В.

Категорія: Мои статьи | Додав: alenkannnnn (07.02.2018)
Переглядів: 50 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]